Walter Mitty a jeho tajný život (2013)

Ben Stiller není zrovna herec extra třídy, ale film udělal dobrý. Celkem originální a zajímavý příběh s nudnou dávkou lásky a romatiky. Na celém filmu jsou nejhodnotnější ty krásné záběry přírody :). *THUMBS UP*

Elitní jednotka 2: Vnitřní nepřítel (2010)

Bohužel musím říct, že toto je velmi slabý odvar prvního dílu Tropa de Elite. Tropa de Elite 2 velmi často až nudí a měl jsem problém se vůbec dodívat (a to je u mě u filmu s touto tematikou mimořádné). Film a prapodivné "politice" a úplatcích, který nepřinesl žádné oživení. Zklamání.

Lovci lebek (2011) (seriál)

Myslím si, že Breaking Kings by si zasloužily větší hodnocení :). Je to seriál lehce odlišný od ostatních "kriminálek". Jediný mínus, které vidím je, že až na jednu výjimku vždy každého dopadli (myslím, že kdyby sem tam někoho nedopadli a nesnížil se trest o měsíc by bylo lepší). Velkým zklamáním je závěr, jestli se to vůbec dá tak nazvat - bohužel, 3. serie nakonec nebude a tudíž jsme bez vyvrcholení. Obdobně dopadl i seriál My name is Earl - nejdůležitější věc nechali do dalsí serie, která se nakonec nenatočila.

Misfits: Zmetci (2009) (seriál)

1.serie (100%), 2.serie (90%), 3.serie (85%), 4.serie (90%), 5.serie (100%). Nové díly mi budou chybět. Super serial.

Muddy Waters & Rolling Stones (2012) (koncert)

Naprosto dokonalý koncert :). Samozřejmě když se spojí nejlepší bluesman s jednou z nejlepších rock'n'rollovou kapel všech dob to jinak ani dopadnout nemůže. Muddy Waters, Little Walter, Howlin' Wolf, Little Richard, Buddy Guy a dalsí - to jsou nezapomenutelná esa, která stála za zrodem kvalitní hudby :)

Půlnoc v Paříži (2011)

Adrien Brody aka Salvator Dalí - nejlepší postava filmu :). Námět zajímavý, ale nějakou zvláštní jiskru jsem postrádal.

Pacific Rim - Útok na Zemi (2013)

Proč alespoň jeden americký katastrofický film nemůže skončit smrtí hlavního hrdiny? Náhlé ,,znovuoživnutí,, Rorryho naprosto zničilo konec filmu!

Cadillac Records (2008)

Mám takovou svoji teorii, že 75% dobrého dojmu z filmu tvoří soundtrack. U tohoto filmu (i když vím, že byl vystavem především na soundtracku - stejne jako např. Tha Boat that rocked) se mi to jen potvrdilo :) Kvalitně zpracovaný film o super hudebních časech. Dnešní moderní hudba nestojí za nic.

Pot a krev (2013)

Neskutečná kravina. Už podle traileru jsem měl tušení, že to nebude nic moc - ale až takovkou blbost, to jsem vážně nečekal. Tento skutečný příběh mě jen utvrzuje v přesvědčení, že většina kulturistů jsou uplně vypatlaní. SYP SYP, AŤ ŽIJE KREATIN! :D

Muži, co zírají na kozy (2009)

G.Clooney, E.McGregor, J.Bridges a K.Spacey = tomu říkám geniální herecká skvadra :). Netuším, jakou myšlenku a úvahu mi měl film zanechat, každopádně jako večerní komedie k pobavení, proč ne :).