• Krátkometrážní

Zmizelá (2014)

SPOILER: Tak to byla solidně vyšinutá vychytralá svině. Od takové se držet na kilometr daleko. Uf. Neříkám, že Nick byl bez chyby, ale co je moc, to je moc..// Výborná barevná stylizace záběrů, hezky se na to kouká, super hudba, gradace děje.

Sedm (1995)

Výborná atmosféra, výborná hudba, výborní herci, výborný scénář. Skvost.

District 9 (2009)

Výborný, tohle by opravdu zasloužilo pokračování.

Následky přelidnění (2010) (TV film)

Alarmující dokument poukazující na to, že by si lidi měli sakra rozmyslet, jestli se dál budou množit jako hmyz.

Škola svádění (2006)

Je to celkem svižné, zábavné a inteligentnější než jsem čekal. 3,5*.

Grindhouse: Auto zabiják (2007)

30% nudné tlachání, 35% zábavné tlachání, 35% akce a klasická Tarantinovská brutalita, kterou jsem si užil. Něco tomu ale chybělo. Mimochodem perfektně zvolený dabing.

Kill Bill 2 (2004)

Důvod, proč jsou oba díly tak výtečné a proč tak rychle utíkají, je ten, že každá postava je unikátní a výrazná osobnost. Je to v obou dílech tak zřetelný, že si uvědomuju, že právě tento aspekt autentické výraznosti postav spoustě filmům chybí.

Lepší už to nebude (1997)

Film jsem viděl asi před deseti lety a líbil se mi, takže jsem se nyní rozhodl, že se na něj podívám znovu. No a můj pohled na něj se zásadně změnil. Zezačátku mě bavili Nicholsonovi hlášky, avšak pak se celé dění začalo točit okolo toho hnusnýho čokla, jako kdyby to bylo bůhví co. Když už zkurvyčokl zmizel ze scény, vyhodili Nicholsona kvůli nevychovaný pizdě co mu brala příbory z restaurace. Poté zamířil hledat bývalou servírku a když ji našel, pozdravil toho jejího fakana, kterej neměl ani tu trochu vychování aby odpověděl na pozdrav, což Nicholsona pochopitelně pohoršilo, ozval se a v tom zasáhla liberální matka s tím, že se nemá pokoušet poučovat jejího syna. To už byl pro mě vrchol a dále jsem toto liberální zlo nebyl schopen tolerovat a film jsem vypnul.

Hlavně nezávazně (2011)

Na konci mi málem ukápla slzička, takže buď mám slabší období, a nebo jsem opravdu romantik.