Peklo (2021) (seriál)

1:série Zajímavý nápad, ze kterého šlo určitě vyždímat víc.. Jak to rozjeli Šípovci tak stejně rychle potom  zmizeli. Stejně tak hlavní postava detektiva.... Dokoukaval jsem to už vlastně jen z povinnosti abych to dobře pochopil. A závěr vlastně odhalil úplně novou věc ano to se dozvíme v 2 sérii

TY - Série 3 (2021) (série)

O hodně lepší než druhá série. Prostě láska je kurva láska a každý ji projevuje jinak..

Neslýchané: Palácová potyčka (2021)

Jak se můžou změnit poslední vteřiny už rozhodnuteho zápasu v jeden z největších skandálů NBA..  Basketbalové téma mě začalo zajímat po shlédnutí Last Dance, tento příběh mi jakožto sportovnímu fanouškovi uniknul tak jsem zas o něco chytřejší. Je tu dobře vidět jak média vše ovládají a prostě oni ukazují obrázek jaký chtějí. Jinak příběhy hráčů také fajn, prostě to byl tým skvělých hráčů ovšem neovladatelnych. Ron Aetest mi přišel jako by měl IQ 40 ovšem ten byl psychicky úplně mimo. A pak je tu Reggie Miller legenda bez titulu, kdoví jak by to tenkrát dopadlo kdyby se tento zapas dohrál normálně. Nejspíš by ten prsten také měl.. Fanoušci, ve stádiu za rouškou anonymity jsou vždy průser a to vidíme skoro v každém sportu

Neslýchané: Zločin a trestné minuty (2021)

Mafiánsky tatínek koupí synkovi hokejový profi tým.  Ano někdo chce být zaporák, uznávám, že  co vytvořil vcelku i fungovalo. Ovšem nefér podmínky, praní peněz a neregulernost opravdu moc obdivovat nejde. Ale je fajn vidět, že i takové příběhy se odehrávají

Sexuální výchova - Série 3 (2021) (série)

Asi nejslabší série. Otis to tahá vcelku sám, ale je spíše v pozadí. Nemám nic proti nikomu ale těch homosexuálů, třetího pohlaví už je celkem dost 🙂 pozitivum vidím v odbočce do Francie a Afriky

Poslední představení (2020) (seriál)

Chtěl bych z Bulls udělat respektovaný tým " povídal jako draftovaný mladíček... A přispěl k vytvoření nejlepšího týmu v dějinách... Super dokument o skvělé éře, milovaných devadesátek. Hodně zajimavých věcí ze zákulisí , což si ani fanoušek něuvědomí, že přijde úspěch a ihned po klaksonu už se musí řešit co v další sezoně .... Určitě tento dokument řadím mezi nejlepší , nejlepší sportovní dokument nejspíš Jinak za mě určitě dobře ,že skončili po tom 6. titulu... ano možná by přišel 7. , 8. ..ale možná taky trápení nebo něco jiného... Odešli jako legendy i když chápu MJ že on si myslel a určitě věřil, možní věděl... že by to vyhráli zase

Poslední představení - Episode III (2020) (epizoda)

Všichni ho měli za šaška, přitom mu je jen u prdele kdo si co o něm myslí. Pro tým udělá vše, pro výhru také přesně zapadá k Jordanovi, pro tým vše. Ovšem je to jen basket a když ho to nebaví tak se prostě sebere a jde kaliat.. Jinak prostě 90ky, šílenosti v kabině ohledně sportu a životosprávy...

Black Widow (2021)

Takový průměr a jedna z nejslabších MARVELOVEK poslední doby. Z toho příběhu šlo dostat daleko víc, těšil jsem se že tam bude dospívání a výcvik v Rusku to jak z nich vytvořili smrtící mašiny.. Přitom půlka filmu bylo povídání u stolu a vzpomínání na nerodinu.. Sorry a kouzelný prášek?..

Dycky Sunderland (2018) (seriál)

Pro fotbalového fanouška povinnost. Netflix chytnul jackpot, jde natáčet dokument o návratu na výsluní a postup týmu a přijde totálně opačný scénář v podobě zmaru, vzteku, beznaděje a sestupu.  Po stránce dokumentu samozřejmě absolutní mazec od netflixu. Zajímavé nahlédnutí do zákulisí. O tom jak to prožívá město, majitel, farář i poslední nasoska v baru.. A opět se potvrzuje, prachy prachy a prachy rozhodují ve sportu o úspěchu a neúspěchu

Pásky z Nagana (2018)

Freedom :) prostě nostalgie, i po těch letech se ve mě praly emoce a zase sem cítil velkou hrdost na náš národ. Diky téhle partě kluků. To jak spojili národ něco neuvěřitelného. Jinak jako filmařina to má svou kvalitu a kouzlo.