• Thriller

Endgame - Bronx lotta finale (1983)

Začátek vypadal slibně, temné město ve tmě, postapo prostředí jako v Escape from NY, bitky a tak dále. Jenže pak se rozednělo a stím šla celá ta atmosféra doprdele. Z drsného temného prostředí postapo města se hrdinové přesunuli na už pro mě nehorázně ohranou pustinu takže tu máme cestování pustinama aka Texas gladiators aka Equalizer 2000 aka Warriors of the Wasteland atak dále atak dále.. tohle už jsem za poslední dobu viděl tolikrát, že už mě tenhle styl začal bohužel trochu srát. Vím, je to moje vina nejspíš, že si pouštím filmy s podobnou tématikou, ale stejně by to dopadlo stejně i kdybych si to pustil za deset let. Hl. hrdina nemastný, neslaný vousoun to stejný ostatní viz telepatická arabka. Líbil se mi jen začátek a když byly u těch slepejch mnichu s mečema nebo co to mělo bejt. Kdyby aspon dodělali ten poslední duel s noži, možná by to mělo ješte málo něco do sebe, ale oni to střihli a už ta na férovku šoupli titulky na druhou stranu jsem byl ale rád že to aspon skončilo, už tak se mi to zdálo natažený. No, stejně by to nejspíš nepomohlo páč jsem se trochu nudil. Velké plus ale za to že akce je tam teda požehnaně.

Návrat do atomového gymnázia, část 1 (2013)

Celkem zábava, parkrát jsem se zasmál i nahlas. Pěkný kočky - lezby jedna s obrovským dickem a druhá s dickem v břiše. Nechyběly ani zelený zvratky, zvrácenej humor.

Atomové gymnázium 2 (1991)

Obří zmutovaná fuckovací veverka s cígem v držce a další ujetosti. Prostě stará dobrá troma!

Tales from the Crapper (2004)

Film plný prdů, hoven, vytejkajích beďarů, koz, prdelí, střev a zase hoven. Naprosto nechutná ujetost. Vhodné jen pro ty co znají Tromu a jejich tvorbu. Pobavilo ubodání vyrvaným pinďourem.

Toxický mstitel 3: Poslední pokušení Toxieho (1989)

Už i dost nudná slabárna srabárna s minimem gore scén a ujetých ujeťáren jak je u Tromy zvykem. Začátek vypadal slibně, pak to všechno vzápětí začlo uvadat. Jestli se chcete pobavit mrkněte jen na první a čtvrtý díl, tohle není ani potřeba vidět.

Toxický mstitel 2 (1989)

Tak jsem si konečně udělal čas a mrknul jsem na druhý díl Toxického mstitele. No a stejně jak už mám za sebou ujetou jedničku a nehorázně nejpřehnanější čtyřku, tak tohle je jen sotva odvar toho. Začátek je celkem vtipná bitka, pak ale jede Toxie do Japonska hledat svého tátu Big maca a to už mě nebavilo a na konci ta honička s tim taxikem celkem pobavila.

Nová noční můra (1994)

Tak tohle už se aspon dalo nazvat trochu hororem. Dělala to spíš hlavně ta hudba, ale když to srovnám s předešlíma sračkoidníma dílama (final nightmare, dream child, dream master), tak to Wes aspon trošičku zachránil. Furt to má ale své mouchy, námět je sice dobrý ale natočený je to celkem nudným stylem, Heather je furt kočka, škoda že Depp nebyl osloven, aby si taky zopaknul roli, Freddy byl mín vtipnější a víc "strašidelnější" kčemuž mám neutrální názor. Horší průměr.

Freddyho smrt - Poslední noční můra (1991)

"Welcome to Prime time, bitch." No na to že to měla být poslední můra, tak to bylo na úrovni těch pitomejch předešlích dvou dílů. Příběh absolutní blbost jediný co stálo za to byl Freddy (opět) jeho zabavný zbůsob vraždění (opět) a efekty (opět) jinak je to shit.