Sportovní noviny (1994) (pořad) odpad!

Tudututu tu dututůůů tudututu tu dututůůůů tudututu tu dututudůůů tudutu tu tudutu tu tudududu...NE!

Rady ptáka Loskutáka (2001) (pořad)

Jedna hvězda za ten stěr co spáchal Gondík na svoji sestru v jednom díle. Jinak shit.

House of the Dead 2 (2005) (TV film)

Určitě mnohem lepší než trapná jednička. Tady je černý humor, který mě celkem pobavil, pár hlášek, focení s mrtvou a nahou zombí studentkou, střílení na fotku Paris Hilton, masky jsou dobré a vubec jsem se nenudil. Celkem dobrá zábavna (sice levná) zombiearna.

Muži, co zírají na kozy (2009)

Tohle nebyl můj styl humoru, moc jsem se nepobavil, ale obzasení je super a scéna kdy najedou na minu mě docela pobavila.

House of the Dead (2003)

No to byla zase blbost. Aspon ty masky stáli za to, když už příběh, herecký výkony a scénář stáli za hovno.

Nepřítomnost (2011)

Má to celkem fajn námět, ale zdálo se mi to strašně amatérsky natočený. Katie Parker je kost, bez ní bych to měl problém dokoukat.

Věštec (1999)

Ale jooo, rád jsem se zas podíval na trapnej akčnák s Dragonem. Tentokrát jako agent v sáčku. V letadle si nemůže přečíst v klidu knížku, protože nějaký dva nabušenci otravujou letušku, zmidlí je, dostane od letušky telefoní číslo (nebo icq nebo co to bylo) a čte si v klidu dál, vycvičený sniper zabiják ho ani nedokáže trefit, mine těsně vedle, Dragon ješte chvíly stojí na tom stejném místě, přemýšlí.. a pak jde do akce! Mazák jeden! Je to takovej sekáč, že sotva se ubytoval do motelu, už tam na něj číhá nahá ženská (prsatice). Dragon je taky neskutečnej lišák! Cítí dopředu, kdo ho podrazí, tak mu nechá jen dvě kulky v zásobníku a plnej zásobník si schová do saka. Já zase vycítil, že tenhle film je strašnej shit, ale zase jsem rád viděl Dragona a bavil jsem se nad jeho neuvěřitelnýma schopnostma a jeho sympatickým výrazem. Prostě mazák.

Lovec stínů 4 (1996) odpad!

99 minutová ukázka hodně špatného filmu. Ten film byl stejně špatnej jako pondělky o dlouhým pracovním týdnu. Opět se úplně změnil žánr (stal se z toho africkej Tomb raider nebo co). Ten konec WAT? Nudná břečka.