Obtížné a vražedné (1995)

U tohoto filmu jsem si hlavně užíval fighty, páč příběh mi nepřišel zrovna moc zábavný. Ještě se mi líbilo jak se Blanks a Piper mezi sebou hlásili a taky Blanksovi super bojový kousky, který zde předvedl.

Americký kickboxer: Zápas smrti (1994)

Hlavní hrdina opět xichtem žádná sláva, ale když měl po boku nádhernou Allman, tak jsem si film užíval. Hues opět super záporák.

Sám v lese (1996)

Napodobenina Home alone, ja si to ale pouštel spíš kvuli Huesovi, který byl na tom filmu stejně nejlepší. Snad jinou takovouhle podobnou roli nemá a já jsem pobavil. Příběh spíš horší průměr ale za Huese přidávám jednu hvězdu.

Orlí spáry (1992)

Blanks vs, Hues a Hong vs, Merhi jsem si užil! Lepší než všechny Tiger claws dohromady, ohraný příběh mi ani nevadil, že už to tu bylo několikrát já si to užil hlavně kvuli tomu "nabitému" béčkovému obsazení.

Oko bere (2008)

Hodně dobré. Hudba, herecké výkony, příběh a zvrat na konci. Bavilo mě to hodně.

Collateral (2004)

Po druhém shlednutí musím tu jednu hvězdu sundat. Pár věcí mi zde trochu vadilo, což nemění nic na tom, že to je stále zábavná podívaná.

Flintstoneovi (1994)

V dětství jsem Flintstonovi celkem žral, a tenhle film se mi líbil stejně jako seriál. Určitě dobrý nápad to sfilmovat. Taková rodinná prkotina, která neurazí.

Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti (2016)

Trošku jsem se obával, že mě film nebude bavit stejně jako Faunuv Labyrint, protože z fantasy filmů už jsem trochu vyrostl a Burtonova tvorba už taky není co bývala viz Alice in Wonderland, ale nakonec jsem byl příjemně překvapen. Ze začátku nuda, ale pak když se Butterfield (skvělý herec co má budoucnost co se týká herectví btw) dostal do smyčky tak mě to vtáhlo a já si tu fantasmagorii užíval i když tam hrála Green, kterou moc nemusím. Chválím super námět a Samuel L. Jackson, který mě dost jako záporák bavil ,,a mentolky pro tebe". Hudba super, i když to nebyl Elfman, jak je u Burtona zvykem. Nejlepší část když ty skeletoni bojovali proti netvorům.

Železné pěsti (1995)

Napínavější bylo to jestli u toho filmu usnu nebo ne. Matthias Hues strašně málo prostoru, navíc jsem mu fandil víc jak hlavnímu hrdinovy, který ho chtěl zmlátit za to, že mu předtim v ringu na zahradě u vily boháče zmlátil kamaráda, který si asi své zmlácení uvědomil pozdějš a umřel až potom co odjeli a to ješte řikal v autě, že je v pohodě. Proč do toho ringu teda lezl? Chudák Hues ho přece určitě nechtěl zabít, chtěl se jen pobavit panebože, tak nač ten hněv a pomsta. No takžě tu máme zase ranaře co se chce naskilovat na to aby mohl zmidlit chudaka nevinnýho Huese.. to je uroven. U toho jeho tréninku jsem myslel, že usnu navždy to bylo jak kdybych cejtil anestetika. Jinak začátek a konec mě bavily, protože Hues. Jinak kravina. Radši si dám lečo.

Shootfighter 2: Msta (1995)

Po skvělý fightama přeplněný jedničce, jsem nečekal takovou (né teda uplně) slabotu. Píšu slabotu, protože bojových scén bylo výrazně méně a příběh byl výrazně slabší. Příběh beru, něco si vzali z jedničky a udělali to prostě obyčejně, to mi tak nevadí, ale že tam dají tak mín bojů? Špatně, mohli se aspon snažit udělat to lepší, svižnější, akčnější.. kdepak. Zklamání, ale zase mi to tak žíly netrhalo. Film jsem si celkem užil a hlavně furt tam je původní trio Yeung, Zabka a mánička Bernardo. Takže hodnotím čistým průměrem.