Obi-Wan Kenobi (2022) (seriál)

Vůbec mne neoslovil první díl, dokonce jsem odložila další díl snad o měsíc, ale když jsem zkoukla druhý rozhodla jsem se dát seriálu ještě šanci. Od třetího dílu to má úplně jiný spád a nakonec mi to přišlo pro milovníky Star Wars jako hezky poetická vsuvka známého příběhu. Celkově bych dala 70% hlavně za poslední 3 díly. 5 bych řekla i 80%

Deníček moderního fotra (2021)

Jako kdo má děti tak to pochopí 🤣 Voříšková a Madl jsou opravdu skvělí, film je svěží a i když je to předvídatelné na zábavnosti to tomu vůbec neubírá. Za mne na českou komedii 80%

Queer tým (2018) (pořad)

Jak cože? Ta pětka je prostě opravdu úžasná! Vždy se snaží co nejlépe každého pochopit a pomoci jim dostat se ze svojí "ulity". S vtipem grácií a srdcem. Jedna z nej reality na Netflix co jsem viděla.

Jak si nevzít princeznu (2021) (TV film)

Opravdu vtipná a hezká vánoční pohádka. Tak nízké hodnocení co tu je si rozhodně nezaslouží!

Matrix Resurrections (2021)

Bohužel to po první polovině, která je pro mne jako vzpomínka na Matrix opravdu nosná, mělo mnoho nedotažených momentů. Herci (vyjma vynikajícího Keanu Reevese) působili často velmi staticky až "přerežírovaně", akční scény poněkud zastarale a celkové vyznění šlo hodně doztracena. Dávám 3* za pořád skvělého Nea

Domov na pobřeží (2016) (seriál)

Po prvních dvou pilotních dílech se změní čas v seriále a pes jedné z hlavních postav! momentky: žena se stydí v noci vylézt ven z vody v negližé před mužem, je to Hallmark to musíte brát v úvahu...

Ledové království II (2019)

Tak bohužel se musím přiklonit k horšímu hodnocení. Vzhledem ke klipovosti filmu a několika propadům v tahu příběhu. Kouzlo prvního dílu, který mám opravdu ráda mi to nějak vůbec neevokovalo. 70% za opravdu krásnou animaci.

Zloba: Královna všeho zlého (2019)

Kdo má rád první díl tak šup šup kina, stojí to za to. Pro milovníky pohádek, fantasy a herců v hlavních rolích opravdu pecka, dávám 5 hvězd které si film v daném žánru zaslouží. 90%