Sherlock - Poslední případ (2017) (epizoda)

Není to Sherlock tak jak ho známe. Je to úplně něco jiného, místy až brutálního. Vyhrocená hra s mysli diváka. Byly tam pasáže, které mně zklamaly- chování hlavních hrdinů pod zámkem, mi místy přišlo divné..., ale celkově jsem se bavil a určitě si tento díl zopakuji. Zatím 4*

Lída Baarová (2016)

Do dívat se na to dalo, ALE... už úvodní titulky s podivně zpomalenými záběry byly divné, ale když se na obrazovce objevily dobové záběry s novými postavami, tak jsem se musel smát. Za 1) to bylo zbytečné a za 2) provedení byl hloupý vtip. Celý problém filmu, je ve scénáři- děj filmu je nudný, chybí napětí a celou dobu se neubráníte pocitu, že kdokoliv jiný by to natočil lépe a možná za menší peníz. Pavel Kříž slušný, ale nevím proč ho nenechali mluvit německy? Hitler vcházejíc v atmosféricky napnuté scéně do dveří a zabije to pozdravem "Dobrý den"? Pfffff. Tvrďák Goebbels je na jednu stranu nekompromisní a na tu druhou brečí do telefonu jak děcko? No nevím. Jako vtip mi připadala i sexuální scéna, kde se v plápolajícím ohni objevují tváře hrdinů, WTF?! Jinak kostýmy a celková výprava je velice slušná, stejně tak mi nevadil ani hudební doprovod. 2*

Equilibrium (2002)

Fajn námět i provedení, ale co mi pilo celou dobu krev, tak to byla hudební stránka filmu.

Trollové (2016)

Je to super a určitě by to mělo být v červených číslech.

Sedm statečných (2016)

Dobře se na to dívá a casting se nad míru povedl. Já jsem spokojený.

X-Men: Apokalypsa (2016)

Moje oblíbená série se právě dostala na dno. Tak stupidní dialogy jsem již dlouho neslyšel, naprostá parodie. Hlavní záporák je směšný, stejně jako slyšet v holywoodském filmu polštinu. A že jí tam je. Ne nebavilo mně to. Smutné. Viděno bohužel v dabingu, věřím že v originále bych jednu hvězdu přidal, ale nemám chuť vidět to znovu.

Čtvrtá hvězda (2014) (seriál)

Seriál jehož jednotlivé díly stojí a zároveň padají na tom, kolik prostoru dostane Ivan Trojan, bez něho by to byl snad i odpad.

V srdci moře (2015)

Pěkná vizualizace historického města, slušné akční scény, avšak toto vše už tady nejednou bylo.

Grandhotel Budapešť (2014)

Skvělými herci se tento film jen hemží, ale výsledek je takový rozpačitý. Na komedii je tam toho vtipu docela málo. Horší 3*