Vrať se do hrobu! (1989)

Valné většině se tento film líbí. Existuje však ještě nejméně 50% těch, kterým se tento film líbí ještě víc.

Prostři pro tři (2010) (pořad) odpad!

Nedávno jsem se na tento skvost chvíličku díval a netrvalo dlouho a byl jsem uplně vařenej!

Ples upírů (1967)

U tohohle filmu mě totálně dostala kamera. Vypadá tak amatérsky a přitom je naprosto perfektní. V kombinaci s Jackem MacGowranem a kulisama je to naprostej koncert. Od Romana Polanského jsem moc filmů neviděl, ale tenhle se mi fakt moc líbil. Případné vady na kráse s přehledem a naprosto převálcuje Sharon Tate.

Růžový panter (2006) odpad!

Steve Martin a jeho výkon v tomto filmu zapříčinil, že jsem poprvé navštívil tyto stránky za jiným účelem než se jen podívat na hodnocení k jiným filmům a předejít tak ztrátě další hodiny a půl života. Nevim jak došlo k tomu, že jsem se na tento film vůbec začal koukat a vydržel ho až do konce. Možná scéna s Jasonem Stathamem na začátku….nevím. Tragéd Steve Martin je tady ještě otřesnější než v jiných filmech. Je pravda, že nepatří zrovna mezi mé oblíbence, ale tohle už trošku přehnal. Z tohohle filmu měli nechat jen tu parkovací scénu, nabídnout jí Smartu jako reklamu a zbytek zahodit! Trapnost střídá ubohost. Pro mě ODPAD.

Expendables: Postradatelní (2010)

Natočením tohoto filmu se mi splnil můj celoživotní sem. Stallone a téměř všichni důležití akční hrdinové mého dětství se sešli ke společné boji Z filmu jsem byl opravdu nadšenej a šel jsem na něj 2x hned po sobě. Čekal jsem dobrý hlášky, známé i když trochu zvadlejší obličeje a tvrdou akci. To vše přišlo v hojném počtu. Prostě stoprocentní akčňák!

Batman (1989)

Podle mého názoru jde o nejlepšího Batmana vůbec. Joker tady sice není až zas tak šílenej jako Nolanovském, ale Jack Nicholson byl prostě prvním opravdovým klaunem. Navíc není lepšího působiště pro temného rytíře než město, kde snad skoro nikdy není den, ulice jsou neustále mokré a navíc z každé trubky uniká pára….to umí prostě jen Tim Burton. K filmu je snad nejdokonalejší soundtrack co jsem kdy slyšel.

Na ostří nože (1997)

Na tomhle filmu se mi líbilo snad naprosto všechno. Dokonalá příroda, herecké výkony a hlavně neustálé napětí díky nepřetržitému sledování medvědem zabijákem i nejistotě zda jeden druhému nebude chtít vrazit nůž do zad.. K tomu všemu skvělá hudba! V neposlední řadě i několik užitečných skautských triků jak přežít.

Jak se krotí krokodýli (2006) odpad!

Asi před dvěma lety jsem se na ten film z nouze podíval a docela jsem toho pak litoval. Včera jsem si si řek, že bych to moch zkusit znova.....a litoval jsem ještě víc. Nejsem vůbec schopen říci o co v tomhle filmu jde. Je to prostě další Poledňáková v pořadí, která sází na osvědčené a opakované typy postav. Mádl je tam uplně navíc a sousedstvo v podání Nekonečného a Vojtka jsem nepochopil vůbec. No jedna by byla na mě moc:-(

Pád do tmy (2005)

Řekl bych, že je to poměrně povedenej kousek. Docela dlouho se to rozjíždí, ale pak to celkem stojí za dokoukání. Párkrát se dá i pěkně leknout, když se člověk soustředí:-) Povedený!