Prci, prci, prcičky: Na táboře (2005)

Je škoda, že se tento díl úplně odpoutal od starých herců a na místo toho v něm vystupují herci jiní. Tři předchozí díly už jely v zaběhnutých kolejích a tohle je potom jako pěst na oko, úplně o něčem jiném. Sice to spolu trochu souvisí a můžeme tak vidět některé postavy a kousky prostředích, které jsme již mohli vidět v minulých dílech, ale to prostě není ono. V tomto díle je také nový hlavní hrdina Matt (bratr slavného Stevea Stiflera) a ten táhne film úplně sám a až na pár míst mu to docela jde. Dále je tady také nám dobře známé prostředí hudebního tábora, kam se právě Matt z nečekaných a pro něj nechtěných důvodů chystá. A právě celá zápletka se odehrává na zmiňovaném táboře. Jediným zpestřením je postava Eugene Levyho, který si zahrál ve všech třech předchozích dílech a v tomto díle to alespoň trochu zachraňuje a táhne.

Prci, prci, prcičky 2 (2001)

Druhý díl vůbec nic neztratil ze svého šarmu a skvěle jedničku doplňuje a místy možná i předbíhá. Hlavní herci, té doby již vysokoškoláci se chystají na prázdniny. Pronajmou si dům, který slibuje neskutečnou párty, ale všechno není tak snadné jak se na první pohled zdá, naše parta si najde brigádu v domě pravděpodobných lesbiček a když je s nimi i legendární Stifler, tak to nemůže dopadnout dobře. Druhá půlka filmu se dle mého názoru točí kolem nemotorného Jima, který sice již "zaskóroval" s pošahanou flétnistkou Michel, ale když se od ní dozví, že byl skutečně zoufalý a navíc má přijet sexy Naďa, tak dělá téměř všechno proto, aby to dopadlo tak jak má. Párty to byla legendární a Jim se nakonec uvědomí, že našel své vysněné štěstí se kterým vůbec nepočítal.

Hole in One (2009)

Tak tohle je opravdu otřesný film. Do dnešního dne lituji, že jsem u něho ztratil 2 hodiny svého života. Vůbec nechápu jak se původní prcičky mohly takhle zvrhnout. Je, ale potřeba říci, že tohle s původními díly zřejmě nejslavnějšího komediálního filmu nemá opravdu nic společného. Nechutný humor, nemožní herci a trapná zápletka tento film úplně odepsala.

168 hodin (2006) (pořad)

Opravdu brilantní publicistický pořad, který se snaží pomocí ironie a nadsázky shrnout nejen hlavní události daného týdne. Dále se snaží o politickou satiru a vše s ní spojené, některá politická videa, která byla v pořadu 168 hodin publikovaná se stala okamžitě hitem na různých sociálních sítích apod. Když se k tomu přidá lehce ironická a krásná Nora Fridrichová, tak z toho vznikl výborný televizní pořad, který v českých luzích a hájích nemá obdoby.

Johanka z Arku (1999)

Průměrné historicko-válečné drama z 15. století. Film si snažil držet nastolené tempo od první minuty až do konce, ale to se moc nedařilo, film je zkrátka moc dlouhý a místy skutečně člověka nudil. Čekal jsem jak to Milla Jovovich zvládne a nutno říci, že si počínala docela solidně ta mě vůbec nezklamala, naopak kdo mě trochu zklamal je režisér Besson, od takovéhoto režiséra jsem čekal o dost více, místy se film zdál jako jedna velká filmová křeč, která nemá pointu ani nápad.

Receptář prima nápadů (2001) (pořad)

V tomto pořadu mi Přemek Podlaha silně připomíná Horsta Fuchse. Možná proto, že ze sebe dělá prezidenta všech kutilů a různých zahradnických zlepšovačů. A toto mě právě vůbec neoslovuje nemusím se koukat na postaršího pána jak s různými kutily rozebírá stavbu ptačí budky to opravdu ne ...

Buly (1992) (pořad)

Příjemný sportovní televizní pořad, který se snaží rekapitulovat výsledky na nejvyšší české hokejové scéně. Příjemní moderátoři, výborné rozbory zápasů, elektronická tužka a plno rozhovorů jak s hráči tak i s trenéry dělají z tohoto pořadu příjemné osvěžení na poli sportovních přenosů.

Slaměný klobouk (1971)

Solidní komedie, kde se vše točí kolem jednoho slaměného klobouku, když se do toho ještě přimotá plánovaná svatba s mladou dcerou bohatého zelináře, tak je o humor opravdu dobře postaráno. Ve filmu je spousta výborných herců, perfektních bláznivých a hlavně humorných scén, výborného humoru zejména ze strany jedinečného Miloše Kopeckého a hlavně příjemná atmosféra moderní a galantní Francie ze začátku 20. století. Zkrátka solidní dílo režiséra Lipského, které neztrácí dech a je plné humoru až do konce.

Bludiště (1997) (pořad)

Co já jsem se nadíval na Bludiště, to si většina zde přítomných ani nedokáže představit. Téměř u každého dílu jsem byl přilepený u obrazovky a hltal nový přísun nápadů a obratnostních soutěží. Aby si někdo nemyslel, že mám rád teen pořady, prostě v tu dobu jsem na to měl věk a tak jsem se na to logicky díval. Z té doby mám také plno vzpomínek na různé otázky, dovednostní soutěže a velmi si vybavuji i moderátora. Musím, ale otevřeně říct, že novější díly už nejsou takové jako byly tehdy a úroveň šla určitě o poznání níže. Ale jde především o humorný a soutěžní pořad, tak ať si děcka hrají.

Intimní zpověď (2008) (pořad)

Prvních pár dílů bylo překvapivě snesitelných, ale postupem času se z toho stávala nudná rutina. Nápad a výběr některých herců byl velmi zdařilý, ale ono koukat na to samé akorát s jinými aktéry to prostě není ono. Ale chválím velmi různorodý výběr lidí a také (což mě překvapilo) upřímné odpovědi dotazovaných.