• Fantasy

Faunův labyrint (2006)

Bol to zaujímavý film od ktorého som nečakala nič veľké ale výsledok ma veľmi prekvapil, dokonca by som povedala, že až fascinoval. V niektorých filmoch sú nudné pasáže, no v tomto filme sa nudné pasáže neviskytovali, stále tam o niečo šlo a ešte k tomu ten koniec, ktorý som vôbec nečakala.

Truman Show (1998)

Naozaj originálny film zo zaujímavou myšlienkou. Vážne ma veľmi bavil a myslím si, že Jim Carrey tam zahral jednu zo svojich najlepších úloh.

Michael Jackson: Thriller (1983) (hudební videoklip)

Zasa proste krátky film od Michaela Jacksna. Kto iní by natočil niečo lepšie ?

Michael Jackson: Bad (1987) (hudební videoklip)

Zasa perfektný krátky film od Michaela Jacksna. Strašne Michaela obdivujem, pretože vedel skvele spievať,tancovať a všetky klipy mal perfektne prepracované.

Michael Jackson: Pod rouškou (2009)

Nechápem ako mohol niekto natočiť dokument plný klamstiev. Michael pri natáčaní reklami pre pepsi utrpel popáleniny ale na hlave a nie aj na tvári. Michael si nedal operovať nos kvôli tomu že by utrpel popáleniny, dal si ho operovať, pretože chcel vyskúšať niečo nové .V skutočnosti Michael podstúpil iba tri operácie a to dva krát nosu a potom si dal na brade spraviť takú jamku. Viem to s knihy Moonwalk v ktorej sám Michael hovoril svoj príbeh.

Ghosts (1996)

Michael tomu hovoril krátky film, pretože nenávidel keď sa tomu hovorilo klip . Jednoducho perfektný nápad, perfektná pesnička. Trochu mi to pripomenulo krátky film od Michaela Thriller.

Michael Jackson: Pohřeb (2009) (pořad)

Michael Jackson bol legenda ale nemusel byť pochovaný v zlatej truhle, veď ani on by to tak nechcel a tiež nechápem prečo to bolo v telke. Netrúfam si to ohodnotiť a nechápem prečo by to malo byť ohodnotené, veď je to pohreb, preboha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A nie nejaký film.