Ledové království (2013)

Ach jo. Čekal jsem druhý Tangled, ale toto je značně horší. Příběh nemá často vůbec žádný smysl, obsahuje spoustu nelogičností, je značně předvídatelný (u Tangled to nevadilo) a upřímně, někdy ty písně příliš otravovaly. Naštěstí jsem se občas zasmál povedeným vtipům, jinak bych hodnotil hůře. Je to škoda, snad to příště dopadne mnohem lépe.

Nymfomanka, část I. (2013)

Po všem, co jsem o tomto filmu slyšel, jsem se těšil, že se na plátně odehraje parádní psychologické drama, že film zobrazí duši nymfomanky, vtáhne a nepustí. Čekal jsem něco na způsob Requiem fo a Dream a ono nic. Film nudí, nepřekvapuje a nešokuje. A jak už napsal Enšpígl, také jsem měl na začátku chuť odejít.

Percy Jackson: Moře nestvůr (2013)

Buď nastal mírný pokrok oproti prvnímu dílu, anebo jsem byl příliš unaven při sledování. Je to sice naprosto předvídatelné a s nesympatickými herci, ale dá se na to koukat, když člověk nechce přemýšlet a jenom vypnout.

Já, padouch 2 (2013)

Jediným kladem celého filmu jsou minioni. Zbytek naprostá nuda.

Gekidžóban Fairy Tail: Hó'ó no miko (2012)

Tradiční fillerový film. Dříve se mi u anime podobné filmy líbily, protože dokázaly zabavit a člověk se znovu setkal s oblíbenými postavami. Jenže v poslední době jsou spíše jenom otravné. Po příběhové stránce průměrné, ale z některých dialogů a neustálého omílání stejných vět jsem celkem znechucen. V půli jsem si přál, aby to skončilo a možná jsem to měl vypnout. Závěr se jim vůbec nepovedl. Ani nevím, za co dávám dvě hvězdičky. Asi za animaci a první polovinu filmu a pár vtipných a slušných scén. Bohužel jich nebylo moc. Zlatá manga. Ta si drží svoji kvalitu.

Hostitel (2013)

Andrew, k čemu ses to upsal. Taková škoda. Jde vidět, že ses snažil, protože místy to bylo napínavé a s dobrou atmosférou, ale jenom místy. Bohužel výsledek naprosto předvídatelný a chvílemi jsem to chtěl vypnout. Zajímalo by mě, jak se takový scénarista a režisér mohl upsat tomuto. Doufám, že příští projekt (pokud nějaký dostane, protože to moc nevydělalo) bude znovu na úrovni.

Nespoutaný Django (2012)

Můžu tady napsat totožné, co jsem napsal u Inglourious Basterds. Ano, je to lepší, ale jenom o trochu a dlouho jsem se rozhodoval, jestli dát dvě a nebo tři hvězdy. Nakonec to u mě na ty tři hvězdy nedosáhlo. Většinu filmu jsem se nudil, až jsem přemýšlel, že to vypnu. Důvod, proč jsem se rozhodl dát Tarantinovi další šanci byl Leonardo DiCaprio, který nezklamal, ale příště bych ho rád viděl v něčem, pro mě normálním.

Kjó kara maó! (2004) (seriál)

Hodnotím pouze prvních 17 dílů. Moc mě to nechytlo a nebavil jsem se u toho tak, jak jsem očekával. Další sledování nehrozí.

Válečný kůň (2011)

První půli, na kterou se celkem příjemně koukalo, i přes to, že to žádný zázrak nebyl, vystřídala druhá. Druhá půlka se změnila na nudnou záležitost, plnou klišé a přehnaného patosu. Sice to trailery naznačovaly, ale výsledek je ještě o něco horší, než jsem očekával.