Kat (2004)

Snimek mel velky potencial ale promarnil sve ambice a spadl do zumpy podprumernych filmu podle komiksu, ktery nicim nezaujme. Zbytecne prosedene 2 hodiny .

Bratrstvo bojovníků (2002)

Nebyt te velke nudy tak to hodnotim lepe nebot pribeh se mi zdal celkem silny

Rychle a zběsile: Tokijská jízda (2006)

Tento film zapadá do normálního průměru, u kterého jsem se dobře bavil, ale viděl jsem v něm značné nedostatky…Ale když nakonec dali motor z Nissanu do starého Fordu tak jim asi přeskočilo, protože nádherně zkazili tuto krásku.

Charlieho andílci: Na plný pecky (2003)

Pokud první díl byl příjemnou podívanou, tak tohle je přesným opakem. Nudnější, tupější a přeplácanější. Škoda, čekal jsem od toho mnohem více.

Debilní kecy (2012) (seriál)

U těch co jsem viděl a nebylo jich moc, jsem se možná párkrát pousmál. Proto ta jedna hvězda. Není to zábava pro mě a jde to zcela mimo mě.

Mocný vládce Oz (2013)

Někde kolem půlky filmu jsem to vypnul, neboť jsem se u toho šíleně nudil. Po pár dnech jsem se k tomu vrátil s nadějí, že se film změní a začne být zábavný, bude mít napětí a šťávu, ale ono se to ještě zhoršilo. Škoda a to jsem si myslel, že Sam Raimi nemůže natočit až tak moc nudný film.

Televizní noviny (1994) (pořad)

Občas se u této estrády směju nahlas. Nemá to se seriózními zprávami nic společného, beru to jen jako nepovedený zábavný pořad.

Okresní přebor - Poslední zápas Pepika Hnátka (2012)

Už je to celkem dlouhá doba, co jsem viděl nějaký český film a ještě delší, co se mi český film líbil. Myslel jsem si, že se to tímto kouskem změní a proto jsem se na něj celkem těšil. Seriál Okresní přebor se mi dost líbil a i trailery naznačovaly, že by se mi mohlo líbit i toto. Jenže ne. Během celého filmu jsem se jenom jedinkrát pousmál (na to, že je to komedie, tak je to málo) a jenom jsem kroutil hlavou. Už celý námět a předvídatelnost mi vadily a od vypnutí (hodněkrát jsem měl k tomu blízko) mě držela naděje, že se to někdy přece musí změnit a film mě bude bavit. Ono nic a naskočili závěrečné titulky. Mé očekávání zůstalo nenaplněné.

Gekidžóban Naruto: Blood Prison (2011)

Nový Naruto film je bohužel snad nejslabší a nejděravější ze všech Naruto filmů. Vůbec jsem se nebavil, divil jsem se těm chybám, a že jich nebylo málo, které bily do očí. A o závěru ani nemluvě. Měl jsem sto chutí to vypnout před koncem.