• Romantický

Dámičky v sekáči (2011)

Překvapivě se z toho vyklubal svěží a zábavný romantický film... Byla jsem zvědavá na Wilmera Valderrama, mého oblíbence z That '70show, ale bohužel tady nedostal tolik prostoru. Jinak s ostatními herci z mého pohledu nebyl žádný problém. Se vším všudy je to perfektní oddychový film pro nedělní podvečer.

Kocour v botách: Tři ďáblíci (2012)

Zrození tří kočičích mušketýrů :) Možná se mi to i líbilo víc než film, i když tenhle kraťas taky není nic extra.

Ocelová pěst (2011)

Typický americký film pro masy do kin. Nepřináší nic nového, jen se na to dobře kouká.

Dakota Skye (2008)

Příznivci dějově nabitých filmů si tady opravdu nepřijdou na své. Vše je podáno velice nenuceně - myšlenka filmu, herecké výkony - nic není násilné. Dialogy mezi postavami (i časté monology hl. hrdinky) nejsou prázdé - má to smysl a dá se nad tím přemýšlet. Chvílemi mi to i připomínalo styl Sofie Coppoly. Takže pro mě osobně je to velice zdařilý snímek. Plus OST je perfektní.

Vrtěti ženou (2011)

Komedie to teda moc není, spíš jsem se v průběhu filmu tu a tam pousmála nad praktikami, kterými doktoři "léčili" tzv. hysterii žen. Moc se mi nechce věřit, že se tohle za dob viktoriánské éry v Anglii praktikovalo, ale budiž :D ... Co se příběhu týče, je velmi originální a osvěžující. Herecké obsazení se neskládá ze žádných nováčků, takže jsem dostala přesně takovou kvalitu, jakou jsem očekávala. Vřele doporučuji ke zhlédnutí, i když pro mě osobně to není až takový "haló" film. // Jinak když jsem si přečetla český název, tak jsem si říkala jen "cože?".. po přečtení obsahu mi došlo, že to musel vymyslet nějaký velký vtipálek... "Vrtěti ženou" ? No konec...

Taneční akademie (2010) (seriál)

Velmi příjemný seriál. První řada se většinou zabývá pouze životem v baletní škole Tary a jejích přátel. Od prvního dílu se kvalita zlepšuje a zlepšuje. V druhé řadě se dozvídáme mnohem víc o rodinách každého z party a vše se již netočí kolem Tary. Musím říct, že ta druhá série je ještě lepší než první a třetí je také obstojná.

Flicka 2 (2010)

Flicka je jenom jedna - tohle je toho pravým důkazem. Hvězdu dávám za nádherné koně a dechberoucí krajinu. To je tak vše. Příběh - laciný, herecké výkony - laciné. V porovnání s filmem z roku 2006 je tohle naprosté filmové bahno.

Sněhurka (2012)

Celkem koukatelné, ale nijak mě to neoslovilo. Postrádá to kouzlo a ani Julia Roberts to nezachrání, i když v roli zlé královny válí. Plus ubírám hvězdu za ten odporný bollywoodský konec, který je tam jako pěst na oko.