• Thriller

À l'origine (2009)

keď pozeráte film a po 30 minútach musíte ísť niečo vibaviť a zrazu sa pristihnete, že o ňom každému rozprávate... no asi je to kurva dobrí film

Benga v záloze (2010)

dokonalé šialenstvo, kopec ujetích postáv, scén a parta homosexuálnich bezdomovcov Hnusáka Mikeho čo sa rada odbavuje v Priuse....

Mafiáni (1990)

as far back, as I can remember I alwas wanted to be a gangster LEGENDA MEDZI GANGSTERSKÝMI FILMAMI, POVINNOSŤ VIDIEŤ

Boží zápasník (2006)

fomózne číra komédia, niekde v biblii je tuším napísané ,že iba blázni a deti vojdu do kráľovstva nebezkého ... postavi nemajú chibu dej nemá chibu hudba nemá chibu :-) Jack Black je proste štramák a dobrí chalan pripomína mi to bajočko Wes Andersona

Avgust. Vosmogo (2012)

PREKVAPENIE !!! Začiatok filmu - v štíle holiÚD ...nic moc a keď už človek očakával ruskú verziu transformerov, zrazu kde sa vzal tu sa vzal svieži film o mamičke, ktorá nás počas hľadania sinčeka, ktorí si na prázdnini v Južnom Osetdku nevibral práve najvhodnejší čas, prevedie rusko-gruzínskim konfliktom ... a Film je to naozaj veľmi, veľmi VEĽMI VEĽMI VIDARENÍ filmu bi možno neuškodili 4**** ale dáme 5 ***** i keď šiestu bi si zaslúžile za Svetlanu Ivanovu Dobrá práca páni bratia

Zlaté oko (1995)

***** za Famke Janssen

Království zvěrstev (2010)

tak to bola sila, drsní film, ktorí priamočiaro kráča ku krutému vivrcholeniu. režisér sa s ničím zbitočne nesral.

Slunečnice (1970)

je veľmi dôležité dôverovať tomuto filmu a ak tak urobíte, stačí už len nechať plynúť dej aby sa prehupol do svojej druhej polovice a môžte sledovať fascinujúci príbeh veľkej lásky, ktorú ako milióny iných zmasakrovala vojna.