Booker (1989) (seriál)

Ty dvě hvězdičky z nostalgie a také za song Billyho Idola Hot in the City. Ten byl z celého seroše nejlepší.

Nadějná mladá žena (2020)

Tak trochu mi tenhle kousek připomněl pana Chapela z Pomsty s.r.n. Pomsta sice dopadla jak měla, akorát hlavní hrdinka už byla mimo. V podstatě byla mimo skoro pořád, ale celou dobu jsem ji držel palce. A protože v moři filmových sraček je Nadějná mladá žena dost dobrá, dávám 75%. A pochopitelně Stiflerova máma jako třešnička na dortu 🎂

Extraktoři - Svoboda (2023) (epizoda)

Nějak to dopadlo, ale tohle byl nejslabší díl. Čili série by se dala pojmenovat od devíti k pěti. Akorát Gajdošíková si držela úroveň.

Ex Machina (2014)

Tak teď už přesně vím, odkud O2 okopírovali tu svoji modrou umělou inteligenci. A bylo to dost dobrý. Sci-fi sice až tak moc nemusím, ale tohle dílko se fakt povedlo. 80%

Chyby a katastrofy (2021) (seriál) odpad!

JFK je totální americká sračka. Tohle asi nechala natočit vláda, aby nasměrovala lidi, co si mají myslet. O této udalosti jsem přečetl mnoho, ale tenhle paskvil je vrchol. Souhlas s krabatt76

Eliška a Damián (2023) (seriál) odpad!

Po shlédnutí této hyper super mega gruppen sračky se cítím být tak trochu Nostradámem. Vím totiž naprosto přesně, kdy nastane konec světa. Až Prima začne točit druhou sérií tohoto .... ani nevím jak to nazvat, protože žádný výraz se mi nezdá být přijatelný, aby vystihl "kvalitu" serialu (jehož jméno nelze vyslovit) 🤮

Mamon (2015) (seriál)

Naprostá bomba a nemám naprosto co vytknout. Polský a Norský seriál jsem neviděl, ale určitě to napravím, abych mohl srovnávat. Můžu jenom smeknout pomyslný klobouček, protože tohle se opravdu nepovede každý den. Asi někdo věděl, jak to v téhle zemi funguje. A vím minimálně o dvou mrtvých (za poslední dva roky), majitelích dost velkých firem, kteří dopadli jako aktéři tohoto seriálu. Byť na konci jsem měl takový podivný pocit, ze záporná postava, tedy vrah, byla jenom jedna. Ti ostatní, tedy tuneláři, z toho vyšli, jak je v tomto kraji zvykem, křišťálově čistí. Byť skončili kožení. Tentokrát ovšem s malým k. Nebo i s velkým?

Tuxedo (2002)

Taková nižší střední třída, ale zas tak hrozný to nebylo.

Extraktoři - Dohoda (2023) (epizoda)

Ta trapárna v autosalůnu onoho zajebanýho š(v)ejka se teda fakt nepovedla. Chvílema to vypadalo, že se autoři pokoušeli najet na Rychle a zběsile. A čím dál tím víc sílí pocit, že ty dvě krávy nevydojený si tenhle osud zasloužily. Zvláště ta, která se po propuštění do těch sraček ráda vracela. Kdo chce kam ....