• Krátkometrážní

Sliz (1988)

Rozhodně nejslizčí záporák, jakého jsme ve filmu viděli. I ty nejslizčí (hrozný slovo xD) vrahové, psychopati a zloději mu nesahají ani po kotníky. Slimáci se můžou jít zahrabat. Náš nejslizčí (teď už to píšu naposled :D) hrdina je překvapivě sliz. ..... Pro mě velké překvapení. Masky a efekty jsou ještě pořád na úrovni. Herci vcelku sympatičtí. Děj předvídatelný a ryze "béčkovitý". Opět se ve filmu objeví vědec, který na všechny křičí: "Nezabíjejte to, chci to živý." A rázem je všechno v prdeli. Obyvatelé umírají jeden po druhém ve velmi originálních scénách. :D Béčko jak má být.

Jason X (2001)

Klišé nad klišé, špatné herecké výkony, hrozný konec, ale i přes to mě film dokázal pobavit a musel jsem se u něj usmívat. Zábavný béčko.

Hellraiser (1987)

Tak jsem se konečně dostal k dnes již kultovnímu Hellraiserovi, který se mi už hodně dlouho válel v PC. Vůbec se mi na něj nechtělo koukat. Myslel jsem, že gore bude hrozný, příběh nafouknutá bublina a herci průměrní. Ale nakonec jsem byl mile překvapen, herci jsou sice průměrní, ale příběh i gore jsou na velice dobrý úrovni. A hlavně Hellraiserovská atmosféra je výborná. ,,Jen" čtyři hvězdičky dávám kvůli hercům.

Forrest Gump (1994)

V Česku strašně nadhodnocený film. Je to jenom taková hra na city. Spousta nelogických kypsů. Ale za to výborný český dabing. Mě prostě nenadchl. U mě je Forrest Gump nejmíň o dvě třídy horší než třeba Vykoupení z věznice Shawshank.

13: hra smrti (2006)

Prvně napíšu, co mě na filmu nejvíc sralo a to je český dabing. Ale za to se hvězdičky nestrhávají. A potom mi hlavní hrdina připadal nesympatický a nedokázal jsem se s ním vcítit do role. Ale na to, že je film z Thajska, tak je lepší než většina hororů, které vznikly v tomto roce.

District 9 (2009)

Výborný film, který určitě netrpěl nízkým rozpočtem. :D

Ruiny (2008)

Tenhle horor patří rozhodně k těm lepším. Herci jsou sympatičtí, kytičky roztomilí, efekty dobrý, prostě je všechno v pořádku, ale k plnému hodnocení mi přece jen něco chybělo. Rozhodně však film doporučuju.

Infestation (2009)

V rámci Animal Shock slabší nadprůměr, jako horor obecně průměr až podprůměr. Některý vtípky se povedly (sice si nevzpomenu ani na jeden, ale to je fuk :D)a digitální brouci celkem ušli. Scénář jako obvykle kupa sraček, herci celkem ušli, ale ty dialogy byli stupidní jako ve většině zvířecích hororů. Oddechovka.

Predátoři (2010)

Tak jsem se po nějakým čase opět vypravil do kina s velkým očekáváním a nadějemi. A patřím k těm, koho film nezklamal, ale nadchnul. Akční scény jsou udělány perfektně, hlavně utrhnutí hlavy s páteří a predátoři vypadají výborně. Dialogy nejsou sice nijak chytrý, nejčastější slovo je kurva :D, ale nějakou propracovanost asi nikdo nečekal. U mě získává film doporučení.