• Krátkometrážní

Potomci (2008)

Po technické stránce výborné, příběh je však slabší a nezapůsobil na mě tak, jak jsem si myslel, že zapůsobí. Hudba je také dobrá a dabing kytiček taky.

Para vs Votrelec (2010) odpad!

Hrůza a děs. Né že bych měl u tohohle snímku nějaký podobný pocity, to se jen vyjadřuju ke zpracování, efektům a nehercům. Hrozná blbost. PS. Skupina by se měla přejmenovat na PAKA. :D

Sirotčinec (2007)

Film, který dokáže vyvolat napětí a strach a zaujme hlavně svou výbornou atmosférou. Příběh sice není nijak originální, ale to mi nevadilo. Film opět dokázal, že z Evropy se stává hororová velmoc a většina hororů natočených v tomto světadíle, natrhne prdel těm z Ameriky. A Asie? Horory z tohohle světadílu se už podle mě s natrženou prdelí rodí.:D Samozřejmě až na pár výjimek.

Krokodýl (2000) odpad!

Vůbec nechápu, proč se v ČR dělá dabing k takovýmhle kravinám. To je lepší ušetřit čas a peníze, než překládat takovéhle "skvosty".

Python (2000) (TV film)

Když jsem naposledy viděl tenhle film, bylo mi o pár let méně a nohy mě ještě nebolely (né že by mě teď bolely, ale celkem se to sem hodí :D). Film byl zábavný, svižný a dialogy tak blbý, až byly dobrý, efekty tak hrozný, až se mi líbily, scénář tak zpatlanej, až mi přišel geniální a herci tak tragický, až jsem myslel, že to jsou filmové hvězdy. Hrozný horor, ale dobrá komedie. =D

Spartakus (2010) (seriál)

Pro mě největší seriálové překvapení roku. Brutální souboje, intriky, sex a hezký ženský (některý) a také dobré výkony herců. Spartakus mě prostě pohltil do děje a byl jsem schopný vidět za den 7 dílů. :D A poslední díl mě doslova posadil na prdel.

Silent Hill (2006)

Mám dobrou náladu, takže za pět. Atmosféra je vskutku skvělá, mutanti odporní a závěr výbornej. Sice mi k plnému hodnocení přece jen něco chybí, ale díky tý náladě... :D PS. Asi se na film podívám ještě jednou.

Vlkodlak (2010)

Pochmurný anglický venkov a mlha vznášející se nad blaty dotváří už tak výbornou atmosféru. Ale nejen proto se mi Vlkodlak líbil. Kostýmy a masky jsou na výborné úrovni, příběh sice ohraný, ale i přesto působivý a herci dobří. Sice jsem u filmu párkrát zívl, jenže to bylo asi únavou (aspoň v to doufám :D). Mám rád filmy s vysokým rozpočtem. :D

Traces of Death IV: Resurrected (1996)

Opravdu brutální seriál a tohle je asi i nejbrutálnější díl. Spousta mrtvých lidí, poprav a mnoho dalších šokujících záběrů.

Le Chaudron infernal (1903)

Dobrý hororový krátkometrážní snímek, který je tak krátkometrážní, že i většina trailerů je delší. :D