• Fantasy

Hobit: Šmakova dračí poušť (2013)

mnohem lepší a svižnější než první díl. ale pořád to mělo (alespoň v úvodu) několik zdlouhavých a zbytečných scén.... kamera dokonalá, kostýmy, prostředí vše na jedničku. I herecké obsazení.

Ztracený Valentýn (2011) (TV film)

ten film má tak krásný příběh, že nemohu hodnotit jinak....

Thor (2011)

mě se to líbilo. perfektně natočené, senzační zvuk. příběh slabší, ale i tak dost dobré...

Avengers (2012)

strašně moc se mi tento film líbil :-) předčil má očekávání, překvapil. Bavila jsem se :-)

Báječné dorty (2010) (seriál)

Dorty jsou sice přenádherné ale podle mě jsou spíš pro potěchu oka než jazyka... Už jen podle videa... Přeslazené, korpusy vypadají těžce a dusivě.. a to jak "špinavě" dorty opracovávají - to ve mě slavnostní choutky nevzbuzuje... raději dort decentnější, ale chuťově božský, než tyto přenádherné dorty, které chuťově zaostávají

Julie a Julia (2009)

u mě film splnil přesně to co jsem od něj očekávala. Jediné co mi trochu kazilo dojem je nevýrazný herecký dojem z amy adams.

Superpes (2007)

mám doma bígla. všechny průpovídky jako by říkal náš Spajk... Jako hláška typu "Dej psovi svoje jídlo" a další mě rozsekala... ale chápu, že jinak kvalitou nic moc film, ale pro majitelé bíglů to je zábava!

Marley a já (2008)

kdo někdy měl pejska, toho film hodně pobaví ;-)

Šakal (1997)

nevím proč, ale jeden z mých oblíbených filmů. ráda se na tento díl dívám.. nejoblíbenější scénka je, když testuje novou zbraň. plus senzační, mráznahánějící úvodní písnička!!!!