Predátor: Evoluce (2018)

Viděno v letadle na opěrce sedadla, takže asi nejsem způsobilý tu o tom něco referovat.

Star Trek: Discovery - Sladkobolný smutek (2019) (epizoda)

Hrdinové pro mě v Discovery působí povětšinou jako roboti bez duše. Nikdo nedává najevo smích, překvapení a nikdo nikoho ani nechytne za ramena nebo za ruku. Na druhou stranu tu máme tunu emočních rozhovorů, které ale probíhají tím způsobem, že pokud dvě postavy mají nějakou romantickou minulost, přítomnost nebo budoucnost, tak se prostě postaví k nejbližšímu oknu a face2face si to vyříkají a jdou pryč. Proč? To jsou vztahy v budoucnosti takto pokřivené? Tento díl byl tímto totálně nadopovaný, prosím ať to skončí. Dost by tomu pomohlo kdyby Michael vypadnula. Jediný klad dílu je za mě Enterprise a její můstek. Díl skončil přesně tam kde skončil S02E12, tzn. nebýt Enterprise je tento díl zbytečný a zasloužil by jednu hvězdu za snahu. Druhá série byla suprově nastartovaná, ale chce to trochu zjemnit, zpříjemnit. Těším se na další díly.

Star Trek: Discovery - Bratr (2019) (epizoda)

Zajímavý začátek nové série. Christopher Pike jako nový kapitán je perfektní nápad, skvěle zpracovaný.

Star Trek: Discovery - Usmíření (2018) (epizoda)

Hodnocení i přes neúplné pochopení toho, co tam ta klingonská žena bude vlastně dělat. Stala se prezidentkou klingonkoule jen z toho mandátu, že má v jádru planety Terranskou bombu a teď bude vyhrožovat odpálením pokud ji přestanou sloužit? Až ji kuchnou tak se obratem vrátí na Zemi nebo jaký je plán?

Pátrání (2018)

Slušná píčovinka. A to jsem si říkal "Uvidíme" když jsem viděl Zeckovo hodnocení. Už stahuju zrcadlo na plochu PC, chci se prohlížet jak jsem smutný.

Venom (2018)

Já myslím, že dobrý.

Star Trek: Vesmírná loď Voyager - Zpráva v láhvi (1998) (epizoda)

Proč prostě Kim náhradní pohotovostní zdravotnický holoprogram nevytvořil v simulátoru už se znalostmi? Mohl mu půjčit přenosný holoemitor. Pár dílů zpátky přesně takhle fungoval Leonardo Da Vinci.