Star Trek: Vesmírná loď Voyager - Přeludy (1995) (epizoda)

Výborný nápad cpt. Janeway. Když absolutně nestíhá v práci, tak si jde na radu doktora odpočinout do simulátoru, kde způsob odpočívání znamená dělat služku nějaké naprosto creepy rodině. Až v práci nebudu stíhat, tak si vezmu dovolenou a půjdu si odpočinou někam na brigádu..

Flash - Flashpoint (2016) (epizoda)

Proč na začátku odbehne z kavárny superspeedem? Je debil, kterému nevadí, že se o něm bude říkat, že mizí z míst? Proč nepomohl žlutému (černému) Flashovi porazit záporáka? Proč nezabil Reverse Flashe? Chtěl snad, aby mu to pak zase vše zničil? Jaktože má vzpomínky na život co se nestal? Jaktože, se na takovou stupiditu stále koukám? Tolik otázek.. Proč je ten serial tak jednoduchej..?

Vetřelec: Covenant (2017)

Podruhé nerozumím haterům. Přijde mi, že lidi prostě potřebují dalšího Aliena. Co je špatného na tom, udělat film ze stejného universa, který není primárně o zrůdě ve tmě, ale i o filozofických myšlenkách? Pro mě perfektní propojení a prohloubení vetřelčího univerza. Klidně bych v duchu Promethea a Alien: Covenant viděl další hromadu filmů, třeba po těch 3-5 letech. Přemýšlím nad 5*.

Půlnoční dítě (2016)

Miluju komorní nezávislé sci-fi filmy. Nicholsonův Take Shelter byl brilantní, leč tady jsem se celkem nudil a jen vyčkával konec, ikdyž to bylo filmařsky zvládnuté dobře.

Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti (2016)

Druhému filmu z budovaného DC Universa není co vytknout. Už první film Man of Steel nasadil určitou linii po které se další filmy budou vydávat, pokud někdo čekal srandu z Marvelu tak je sice jasné, že byl zklamaný, ale je to jeho boj. BvS je hlavně temné drama s příchutí DC Comics, což mě vůbec nevadí a je to mix mého nejoblíbenějšího. Jediná věc co by člověk mohl vytknout jsou střihy ze začátku filmu a trochu zvláštní prokládání různých scén. Každopádně bych si klidně dal ještě několik shlédnutí. Kdo řiká, že je tento film bezemoční ten film neviděl nebo je kus vola. Nový Batman je zcela jistě lepší jak všichni předchozí, ale chybí mu určitá zručnost a efektivita tichého zabíjáka. Batman je spíš biják, což me osobně vůbec nevadí. Co se týče Supermana, byl vyždímaný na maximum jak mohl být, strašně se mi líbí ta Supermanova temná depresivní stránka. Wonder Woman není co vytknout. 2D s tit., Cinestar, HK 27.3.2016

Co udělal Richard (2012)

Dost procítěný a dle mě hodně věrný film, 87 minut je akorát.