Na hraně zítřka (2014)

Vynikající, nemám slov. Doporučuji nečíst obsah filmu, po shlédnutí filmu jsem opravdu rád, že jsem ho nečetl, jinač by to byl poloviční zážitek,. Obsah prozrazuje právě ten wtf moment, který ve filmu nastane., což je dost škoda. Každopádně pro mne teda sci-fi jak má být. Originální myšlenka, Cruise clasicky zahrál na výbornou. Sci-fi mu holt jdou :)

Pod zemí (2014)

Volný lístek do kina, popcorn, cola, a na plátně solidní horor. Rozhodl jsem se jít na poslední chvíli a opravdu mám radost a dobrý pocit, že to byl právě tento film. Skvělá atmosféra, příběh, film mne dokázal zaujmout hned od začátku. Hudební doprovod teda opravdu pekelný, herci sympaťáci. Trochu jsem měl strach z pouhých 89 minut, ale stopáž stačila bohatě. Zvláštní atmosférou na mne působili i závěrečné titulky, kdy v sálu zůstalo temno a hrála hudba "z podzemí" až do poslední vteřinky. Po dlouhé době horor co se opravdu líbil.

Drsňačky (2013)

Tak za mě teda opravdu zklamání a nuda. Divím se, že jsem první polovinu filmu neusnul. Poté přišla asi první vtipná scéna, kdy jsem se zasmál a říkal si, že už je to lepší... mno, nebylo. Zasmál jsem se asi ještě 2x-3x? Nemám rád tento typ komedií, hlavně když na mne působí role dost nesympaticky. Jistě nějaký vtipný potenciál tam byl, ale chuť jsem si k němu nenašel.

Signál z neznáma (2014)

Tak teda nevim, co bylo přesně cílem filmu. Nápad dobrý, dokonce docela zajímavý, atmosféra byla správná, jak má u takového sci-fi-thrilleru vypadat. Ale celé to směřuje nikam. Jestli je konec takový jaký je, tak tedy polovina příběhu mi nějak nedává smysl a halvně logiku. Po skončení dobrý zážitek z filmu torchu zhořkne.

Jmenuji se Khan (2010)

Výborný film. Dlouho jsem takhle od srdce nešel do plného hodnocení. Hodně emocí, chvílemi strašně pozitivní, chvílemi docela dojebávka. Výborná stopáž i herecké výkony. Co mi výrazně utkvělo v paměti, je vynikající hudební doprovod.

I Love You Phillip Morris (2009)

Ty vole, takový nášup ..no tohle jsem nečekal, jelikož jsem film zapnul bez toho, aniž bych dopředu věděl o co jde. U některých scén jsem se culil a kroutil hlavou, že to není možné, co tam ti dva dělají. Nicméně příběh byl zajímavý a místy sem se fakt hlasitě nasmál. Říkal jsem si, že ohodnotím film zlatou střední cestou, ale teď jak se mi to zpětně vybavuje, tak to byl celkem smypatický film.

Hitler kaput! (2008)

Skvěle propracovaná parodie, a to jsem odpůrce tohoto žánru. Autoři si výbroně vyhráli s detailama. Nebýt těch trapných scén, jdu možná i do plného hodnocení.

NON-STOP (2014)

Docela dost vydařený akční thriller. Nenudil ani chvíli, prostředí letadla nepůsobilo tak blbě jako ve většině "letadlových" filmech, a Liam Neeson takové role zvládá na jedničku (npř. Unknown). Jen finále nemuselo být takové ohrané...

Pompeje (2014)

No teda nic moc. Doufal jsem že mě to chytne, že si ve filmu to svoje určitě najdu, ale prd. Suché, předvidatelné, nelogické a ani ty efekty nepatří k nejlepším. Navíc mi tam totálně vadil nesympatický Kiefer Sutherland ... a John Snow ať zůstane na Zdi, nemohl jsem se zbavit pocitu, že v Pompejích je jen na návštěvě z dalekého Západozemí