Dead Snow: Rudý vs. Mrtvý (2014)

Už jsem možná přišel na to proč je v severských zemích tolik sebevražd, jsou to totiž maskované útoky zombie (umlácená hlava umyvadlem, děti na pískovišti přejeté tankem, chlápek uškrcen vlastními střevy, atd. atd). PS mým hlavním hrdinou se zde stal nezničitelný zombie ex-vozíčkář.

Na hraně zítřka (2014)

Zatím nejlepčí film roku 2014, jede od začátku až do konce. V několika vhodných okamžicích dokáže i pobavit celkem vtipnym zdechnutím Tomíka Cruise.

22 Jump Street (2014)

Super komča, ale v porovnání s jedničkou o trošičku prohrává, ale asi jen o 1%.

Equalizer (2014)

Začátek trošku vleklý, ale pak solidní akce s možná až trošičku moc slow-mou (bez toho by byl film asi o půl hodinku kratší.

1000 míst, která musíte vidět než zemřete (2007) (seriál)

Prostě nemám rád když mi dva rádoby osvícení a světáčtí američné říkají kam mám jít a kam ne, jejich debilní kecy mají navíc do klasických pěkných cestovatelských dokumentů daleko.

Braindead - Živí mrtví (1992)

Velmi vtipný komediální RPG hack and slash horor, samozřejmě s hlavním bossem v podobě zlotřilé, zmutované zombie matky hlavního hrdiny.

Bad Taste - Vesmírní kanibalové (1987)

Skoro až těžko uvěřit, že je to dílo režiséra Pána prstenů... Takovou kravinu jsem už dlouho neviděl, přesto ale je to taková kravina až je to dobrý, dávám 4* ale je to jen tak tak s 3*.

Defilé (1989)

Velmi "poučný" a "autentický", ale hlavně "pravdivý" dokument o našem drahém, milém a nejlepším Kimu Irsenovi a jeho synovi Kim Čong Ilovi.

Dlouhá cesta na Jih (2007) (seriál)

Super dokument, po Long Way Round, další parádní cestopis na motorkách, snad jen škoda, že to je jen 6 dílů.