• Krátkometrážní

Obecná škola (1991)

Pravděpodobně vrchol společné tvorby syna a otce Svěrákových. Chytrý, vtipný a lidsky laskavý film s nadhledem a se správnou dávkou nostalgie reflektující onu zvláštní poválečnou dobu.

Mezi půlky (2014) (pořad)

Asi bych dal víc, kdyby byla satirický pořad vyrovnaný a každý díl by si držel nastavenou laťku. Některé skeče nepostrádají nápad a hlavně často srší vtipem.

MasterChef Česko - Série 1 (2015) (série)

Všechny kulinářské pořady jsou vždycky o tom stejném, toto je ale, nutno podotknout, trochu na vyšší úrovni. Má to svoji úroveň, ale nic nového neočekávejte.

Svatba Jiřího Káry (2000) (amatérský film)

Takovéhle příběhy vyvrhelů společnosti miluju, „ty magore“!

Marta Kubišová: Modlitba pro Martu (1968) (hudební videoklip)

Modlitba se stala symbolem odporu českého národa proti vpádu vojsk Varšavské smlouvy do komunistického Československa v roce 1968.

S Hudbou Vesmírnou: Je nám teplo! (2015) (hudební videoklip)

Po prohlédnutí tvorby skupiny jsem došel k názoru, že asi nejkvalitnější videoklip/píseň. Spojení Mádla, venku obrovského vedra a virálnosti písničky vzniklo bezmála desetimilionové zhlédnutí na youtubu.

Ewa Farna: Na ostří nože (2016) (hudební videoklip)

Jde o první písničku, kterou si Ewa sama natextovala, onotovala a celou zařídila. Oslava její desetiročního působení na naší scéně! Myšlenka byla jasná a to taková, že si každý nemusím „hrát jenom na tom svém písečku“. Určitě nejlepší píseň/videoklip od Ewičky.

Autobazar Monte Karlo - Finančák (2016) (epizoda)

Zatím rozhodně nejlepší díl průměrné druhé série. Výborně zahrál Plesl, výborná scéna z „podžidle“. Klobouček.