Děcka jsou v pohodě (2010)

Průměrná rodinná komedie, ve které je nejlepší Julianne Moore. Není to klasický rodinný film. Scénář je dobrý, kromě Julianne Moore byly herecké výkony spíše průměrné. Mark Ruffalo není tím pravým pro roli v tomto filmu, už jen kvůli tomu, jak vystupuje a mumlá. Co se týče scénáře a tak dále, je to v pořádku. Ovšem film mě nezaujal, nevtáhl do sebe a nebyl vtipný. Postava Annette Bening, je nepříjemná a nelíbí se mi. 5,5/10

Peklo s princeznou (2009)

Není to zrovna jedna z nejlepších pohádek, ale hodnocení má odpovídající. Krásná, průměrná pohádka, která je určitě lepší než Troškova " Nejkrásnější hádanka " . Zasmál jsem se hlavně u Jirky Mádla, který roli baviče zvládl. 5,5/10

Nejkrásnější hádanka (2008)

Zásadním problémem této pohádky, je pouze jedna lokalita. Kdyby se totiž děj rozrostl do více lokalit, vypadalo by to úplně jinak a to se týče hlavně lesů. Velice dobrý výběr pro velitele loupežníku v podobě Miroslava Táborského, ovšem ten nedostal takový prostor, aby předvedl co v něm je, i když to už všichni dávno víme, že patří k nejlepším českým hercům. Dala se z toho udělat nádherná pohádka, takhle vznikla lehce podprůměrná. 4,5/10

Člověk proti zkáze (1989)

Moudra o Českém lidu. To nejdůležitější ze života českého spisovatele a divadelního ředitele, Karla Čapka. 6,5/10

Želvy Ninja (2007)

Vždyť tomu nakonec nic moc nechybí. Jakožto fanoušek těchto želv, musím dát 4*. 7/10

Spartakus (2010) (seriál)

Je to neuvěřitelné. Jediný seriál, který mě dokáže vytrhnout ze sedadla. Fantasticky mě vtáhne do děje a ještě k tomu mi dá sílu, koukat se na další a další díly. Parádní grafické animace. Strašně mě to baví. Ačkoliv byl poslední díl krutý, byl zároveň spravedlivý. 10/10 ..... Pomsta už je slabší než Krev a písek, ale nebudu kvůli tomu měnit své hodnocení. S Andym by to bylo lepší.

Špion, který mě miloval (1977)

Začíná mi lézt na nervi, to trapné óó Jamesi. Plus je, že se Bond nezajímá jen o ten jeden úkol, o který ve filmu jde, ale že se zapojuje i do přestřelek mimo, například, než se dostane k M. Bond na poušti taky nebyl k zahození, Mooreovi to na velbloudu slušelo více než na lyžích. Je neuvěřitelné, jak jsou v Egyptě všechny baráky na sebe doslova přilepeny. Tak nějak si říkám, co by se asi dělo, kdyby Zub neměl své ocelové tesáky, to by toho asi moc nepředvedl. Bondovi komické narážky mě pobavily. Někdy je až komické jak Roger Moore svou roli Bonda ve společnosti (Bond Girl) zvládá. Po vyplutí autoponorky atmosféra více opadla. Mooreův dosavadní nejlepší Bond, s nejkrásnější partnerkou (majorem). Ve scénách kde se střílí a není tam například Zub, to může být trochu nudné. Atmosféra zejména prvních minut tuto Bondovku posouvá vysoko, a já jí tam řadím také. 8/10

Archanděl (2005) (TV film)

Zapůsobilo na mě Ruské prostředí. Ale už moc ne, dějový průběh. 5,5/10

Drive Angry (2011)

Nejlepší herecký výkon tohoto filmu předvedl William Fichtner. Cesta z Pekla na Zem, měla být více roztahaná do děje. Čekám, kdy konečně Nicolas Cage, příjme pořádnou, dobrou, hereckou roli. Johnsonův Ghost Rider, je o něco lepší, co se týká scénáře, než Lussierův Drive Angry. Tenhle film rozhodně není nejhorší, ovšem chybí tomu ještě jedna důležitá postava do děje, která by byla například nejdůležitějším prvkem Pekla. 4/10

Muž se zlatou zbraní (1974)

Zbytečně moc zdlouhavé. Ovšem lepší, než první Mooreův Bond. 7/10