Captain America: První Avenger (2011)

Nechápu, co se vám na tom nelíbí. Vždyť vám to nedá ani na vteřinu vydechnout. Pořád se něco děje, pořád je nějaká akce. Mně se to hodně líbilo a nebojím se pětihvězdičkového hodnocení. Evans paráda, Weaving paráda, Atwellová paráda, co víc si přát z komiksu. Jasně, našel bych tam malé chyby, ale bez toho to nejde. Bavil jsem se, užil si to a to je to hlavní. 9/10

Barbar Conan (2011)

Představoval bych si více akce, rozhodně více příšer nebo jakýchkoliv stvoření než vodní hady a písečné bojovníky! Jason Momoa se sice na Conana svojí robustní postavou hodí, ale taky toho moc nepředvedl. Sice to není nuda, ale prostě v tom filmu je toho strašně málo. Čekal bych že Conan bude bojovat s pořádnými bojovníky a stvořeními. To se bohužel nedostavilo.

Michael Clayton (2007)

Příběh o tom, jak se dá zničit velká prosperující společnost. Michael Clayton je vlastně " uklízečka." Ze začátku možná nuda, ale tady ani tak nejde o to jestli se nudíte nebo bavíte, ale o tom, jak se tenhle příběh dokáže rozvinout a když už myslíte že je to špatné, tak se děj vrátí v čase a vy si uvědomíte, že v tom filmu je víc než se zdálo. Parádní práce George Clooneyho.

Rio (2011)

Krásně barevně udělané. Nejbarevnější animovaný film. Musím říct, že jsem očekával minimum. Naopak, je to skvělý animák! Je to tak snadně udělané, až je to velkolepé.

Superbad (2007)

Nebavilo mě to. Herecké výkony nestojí za nic. Nesmál jsem se. Trapas.

Princ a pruďas (2011)

Jde o to, že je to blbost. Ale krásná blbost, nápadité a vtipné! Všechny postavy sedí, takže je to fajn.

Travička zelená (2008)

James Franco jako můj oblíbenec nezklamal. Seth Rogen, zdá se, má nadání na komedie. Travička zelená je příběh o chlápkovi co rád hulí trávu a o jeho dealerovi. Zažijí spolu dobrodružství, když je chtějí hlavní dealeři trávy odklidit z cesty, jelikož si mylně myslí, že pracují pro šikmooké dealery.

Letopisy Narnie: Lev, čarodějnice a skříň (2005)

Někteří tu říkáte, že je to slabé. Ale co více by jste chtěli vytřískat?! Vždyť co se týče hlavních postav kromě McAvoye Ti herci nemohou mít velkou zkušenost, protože pro mnohé z nich to byl jejich první velký film! Musím vyzdvihnout geniálnost v podobě Aslana, kterého v originálním znění mluví Liam Neeson. Myslím, že paráda. 80%

Čtvrtý druh (2009)

Když jsem film dokoukal, šel jsem si najít okamžitě pár informací o Sumerštině. Fascinoval mě, nějaké Paranormal Activity nesahá ani po kotníky..

Dr. House (2004) (seriál)

Ano 5*, ale pouze za prvních pár sérií, protože ty nové už dávno nejsou tak vtipné a ani tak dosahující prvotřídních kvalit. Ten seriál už měl skončit v nejlepším, takhle je to dál utrápený "normální" seriál, možná i nudný z nemocničního prostředí.