Pán času - Komplicové (2008) (epizoda)

Když se ve Vánočním seriálu před minulou sérií objevila po Rose Donna, byl jsem hodně zklamaný. Rose byla pro doktora skvělá parťačka, Donna mne rozčilovala svou užvaněností. Bál jsem se, že bude v celé sérii, ale naštěstí jsem se spletl. Martha byla snad ještě lepší než Rose... a teď se po ní objeví zase Donna. No, co už. Asi se budu muset připravit na o stupeň méně zábavné díly. No, co už, v další sérii už dle obsazení Donna nebude, takže se mám na co těšit do budoucna. Tento díl byl přesně v tom duchu, kterého jsem se bál. Doktor skvělý, zajímavá zápletka... a užvaněná Donna. Asi bych neměl koukat na víc dílů denně, nebo mi z ní praskne hlava :-)

Pán času - 42 minut (2007) (epizoda)

Skvělý a napínavý díl, kde se zase ukazuje Marthina důvěra v doktora, ale i její klid, rozvaha a schopnosti fungovat v kritické situaci. Martha se mi líbí čím dál víc.

Pán času - Zácpa (2007) (epizoda)

Zvláštní díl, ale velmi zajímavý. A jsem zvědav, jak se vybarví slova dle legendy. A ač se mi moc líbila Rose v prvních dvou sériích, Martha mi zatím připadá jako lepší volba pro Pána času... určitě alespoň v případě, že bych jím byl já :-)

Pán času - Hlupákova lucerna (2006) (epizoda)

Ale koukejme se. Díl světoznámého seriálu inspirovaný českým filmem :-) Ano, díly z historie jsou skvělé a tento je ještě lepší o to, že se inspiroval (nebo doslova vykradl?) skvělým českým filmem otce a syna Svěrákových z roku 1994 Akumulátor 1. A nebo prostě Mark Gatiss jen po 12 letech připadl na stejnou myšlenku, kdo ví? Každopádně doktor opět skvělý a Rose ta růžová opravdu sekne.

Pán času - Věk oceli (2006) (epizoda)

OK. Tímto dokončením se ten minulý pro mne ne tak úplně povedený díl rehabilitoval.

Pán času - Vzestup kyberlidí (2006) (epizoda)

Jednou se ta stoupající úroveň musela zastavit. Zatím nebudu hodnotit, počkám, jak to dopadne.

Pán času - Dívka v krbu (2006) (epizoda)

Seriál se každým dílem zlepšuje. Jestli vydrží takovou to úroveň... nevím. To není možné. Ale tento díl byl zase nejlepší z dosud zhlédnutých.

Pán času - Zub a spár (2006) (epizoda)

Viktoriánská Anglie, nadpřirozeno,  skotský zámek, královna Viktorie.... paráda. Všechny díly jsou skvělé, ale tenhle byl vysloveně moje krevní skupina.

Pán času - Zlý vlk (2005) (epizoda)

Inu, když se rozhlédnu kolem sebe, tak co se hodnocení lidstva jako celku týká bohužel musím souhlasit s doktorem. Zajímavá epizoda ukazující tzv. reality show v jejich pravé podobě.