Rocky II (1979)

Rozhodně nejlepší z celé pentalogie. Stejné jako jednička s tím, že se Rocky nakonec dostane na vrchol.

Rocky (1976)

Je to hodně vostrý. Sly hraje ne příliš bystrého boxera ale každého seřeže.

Obvyklí podezřelí (1995)

"Nejlepší trik, co Ďábel předvedl, bylo, že přesvědčil celý svět, že neexistuje. A pak - pfff - zmizel...!"

S čerty nejsou žerty (1984)

Tak to je jeden z největších kultů. "Spadlo ti to Máchale, asi vítr, ne? Seber to!"

Rambo: První krev (1982)

Totální klasika. To je prostě pojem. Tady je vidět, že Sly opravdu umí, když chce.

Cesta do zatracení (2002)

Bezvadná hudba a i příběh. Postavy jsou též vymakané a hrají je dobří herci. Problém je v tom, že irská mafie v tehdejší době konkurovala mafii italské a nemohu překousnout, jak nějakej plesnivej Ir diktuje podmínky pravé ruce Ala Capona jistému Franku "Vymahači" Nittimu. Já jsem to studoval a nejsem moc nadšen. Jinak scéna, kdy Tom Hanks (který je jeden z největších frajerů filmového plátna) tiskne, maskován modelemT, spoušť svého Thompsonu.

Resident Evil (2002)

Film jsem viděl bez titulků a s volným překladem mého poskoka. Ale i tak jsem se málem pozvracel ze strhujících záběrů a dusného napětí.

Red Rock West (1993)

Skvělý film noïr s tím, že nebyl zas až tak zapletený jako ty ostatní, co jsem viděl.