Senna (2010)

Naprosto skvělé!

Rivalové (2013)

Ač mám jinak vše kolem motorismu velmi rád, tak tohle na mě zkrátka nefungovalo tak jako na ostatní zdejší diskutéry. Jedná se bez debat o velmi kvalitní snímek, bohužel ale dle mého značně přeceňovaný. Nemám příliš v lásce dramatický, výbušný a za každou cenu drsný styl záběrů alá F&F, takže to osobně vidím na 3,5*. I tak to ale bylo velmi milé překvapení.

Světová válka Z (2013)

Nečekal jsem mnoho, ale popravdě - je to opravdu dobré. Sice to nemá atmosféru jako Resident Evil a jede to na můj vkus v až zběsilém tempu, nicméně i přesto je to na jeden zátah koukatelné, udržující v člověku přesně tu míru napětí která je třeba. 4*

jOBS (2013)

Nic naplat, mně se to prostě líbilo. A líbilo se mi to tak moc, že neváhám dát 4*. A jen tak mimochodem - výkon hlavního protagonisty je obdivuhodný.

Útok na Bílý dům (2013)

No, je to hodně přiblblé, americké až do morku kosti, hloupě naivní, protkané různými slepými minipříběhy a zápletkami, až přehnaně vlastenecké a celkově herecky nijaké. Nicméně jako oddechovka na víkendový večer u vína proč ne. 3*

Inspektor Regan (2012)

Ale jo, příjemně drsná víkendová odreagovávačka. 3*

Muž z oceli (2013)

3,5*, je to sice moc americké, naivní, překombinované, ale také je to visuálně přitažlivé a hlavně - nenudí to.