Portlandia (2011) (seriál)

"Stejně jako nemusíte mít za kámoše drogovýho dealera, abyste si užili The Wire nebo nepoletíte do vesmíru, aby se vám líbila Battlestar Galactica, tak není nutný žít v Portlandu, abyste se zasmáli u našich skečů. Snažíme se je psát trochu všeobecně a Portland je jen naším třetím hlavním hercem." - Carrie Brownstein

Zlatý Glóbus 2012 (2012) (pořad)

"Pokud jsem někoho urazil, tak je mi to fuk. Kdyby viděli moje stand-up vystoupení, explodovaly by jim hlavy." - Ricky Gervais

Jeden musí z kola ven (2011)

"Je možné, že jsem si touhle klidnou 'sedavou' rolí snížil srdeční tep. Proto jsem se k ní taky tak moc rád vracel." - Gary Oldman

Kůže, kterou nosím (2011)

"Občas jsem s Antoniem hrozně soucítil. Režiséři by asi neměli být takoví psychopati." - Pedro Almodóvar

Příběhy zbraní (2007)

"Terrence Malick nebo Larry Brown dokázali specifickým způsobem zachytit místa, kulturu a emoce, které následně překročily rámec samotného filmu. Moc mi v té mojí podobné snaze pomohl Michael Shannon, který přinesl profesionalitu a soustředěnost, díky které se snímek posunul trochu dál, než jen ke kamarádům sledující ho v mém rodném městě." - Jeff Nichols

50/50 (2011)

"I v těch nejtěžších a nejtemnějších časech existují legrační věci, kterým se s chutí zasmějeme. Tak to prostě je." - Joseph Gordon-Levitt

Květy války (2011)

"Pracoval jsem se spoustou režisérů, kteří mluvili anglicky a prostě jsme si nerozuměli. Yimou je úžasný a i přes jazykovou bariéru jsem si tuhle neobyčejnou zkušenost naplno užil. To je ten důvod, proč se věnuji herectví, takže je mi celkem jedno, jestli ten film vůbec nevyjde v Americe." - Christian Bale

Fear X (2003)

"Záleží na tom, jak se ten den zrovna probudím. Samozřejmě, že to spoustu lidí nasralo, protože nejsou zvyklí na film bez konce. Ale co je kur*a vlastně konec?" - Nicolas Winding Refn

Studio 30 Rock (2006) (seriál)

"Jako matka tohoto seriálu, myslíte si, že bych chtěla velkého a silného Dva a půl chlapa? Nechtěla, protože mám ráda toho našeho pošuka. Naučil mě trpělivosti a slitování." - Tina Fey