Pavouci z vesmíru (2010)

Působivé scifi na efekty, ale stejně jako další scfifi poslední doby u mě nezabodovalo. Děravý scénář, pořád to samé utíkají z budovy do budovy. Další film u kterého vložili většinu prachů za efekty a na zbytek nic pořádného nezbylo. Další věc, koho baví koukat na nezničitelné chobotnice? Opět inspirace Válka světů, monstrum apod. Celý scénář bych předělal a ten konec? To je pěkná rána do ksichtu. Jsem velmi sklamaný.....až na ty efekty.

Experiment: Zombie (2006)

Experiment Zambie,,,, další nudný zombie film, odvážné krvavé masakry, nic víc nic mín. Postavy umírali trapně a lacině. Vzpomeňte si na toho černocha s motorovou pilou.

Prokletí hrobky faraona Tutanchamona (2006) (TV film)

Prokletí hrobky faraóna Tutanchamona. Casper Van dien dokonale sehrál béčkovou verzi Mumie hlavního hrdiny. Příjemný film, který stojí za to se podívat na páteční večer. Příjemný scénář, dobrodružného charakteru. Musím podotknout, že to chvílemi zavánělo průšvihem, až k těsné podobě Sommersovi Mumie. Písnička a Jonathan Hyde, všiml jsem si, že se Johnatan podíval na kameru stejně jako ve filmu Mumie. Film byl zbytečně dlouhý na 2 části.

Sexy Adventures of Van Helsing (2004)

Titulky nebo samotný dabing by dopadli stejně hrozně jako samotný film. Samotný příběh je únavný a herecké výkony směšné, sexy adventures of van helsing budí především jako žert a zajímavostí upířího filmu a pornographie. Neberte Sexy adventures příliš vážně,věřte my na tenhle film se podíváte pouze kvůli pornographii.

Zakázaná zóna (2010) odpad!

Ve Filmu se vůbec nic neděje. Kombinuje takové snímky jako válka světů nebo monstrum. Jak tvůrci doufali, že se bude jednat megafilm. To by ovšem musel být film o něčem. Nalákat lidi umějí, tot vše kouzelných triků holywoodů. Co ten konec? To má být všechno? Pro mě je film Monstra jeden z nejhorších scifi, co jsem zatím viděl. I béčkový scifi má daleko lepší úroven, to vám říkám. Jo a ty chobotnice byli v podstatě hodné ani nezabíjely, takže otázka zní, opravdu si režisér myslel, že nás opije rohlíkem?

Strach (1999)

Můj zážitek byl velmi děsuplný, jeden z prvních horrorů co jsem kukal v dětství na chatě. každý byl oblečen do kostýmu, do toho čeho se nejvíc bál, jooo vraždící loutka, hned od začátku jsem věděl, že bych ho stejně upálil,na tom není nic těžkého. Já si ten film užil, je to samozřejmě už mnoho let, nevím jak v dnešní době, ale mě tehdy tuhla krev v žilách. Na horrorech je hlavní, že se snaží vsugerovat horrorovou atmosféru, i kdyby to byl béčkový film, tohle bylo elitní představení vážení, a né ty horrory dnešní doby. Který umějí jenom to, že padají hlavy a střeva, blondýna běží a zakpně ukáže prsa a zadek, ale i tak hraje psycho hudba. Nebo se líbají někde v bazénu a v tom momentu jim někdo ufikne hlavu, a střihnou to....

Congo (2001) (TV film)

další povedený dokument z BBC, příjemný deštný africký prales, plný šera a močálů a zvířat. nejvíc jsem se těšil na 2 díl, který vypráví o Mokele mbembe, který svým popisem vzbudil velkou vlnu pozornosti. Má se jednat, přátelé o živého dinosaura. Škoda, že se v druhém díle dočkáme pouze malé pozornosti tohoto tématu.

Výzva k boji (2007) (pořad)

Občas mám pocit, že ty souboje prožívám s nimi. Doug a Jimmy je dvojka, která zaujme už jenom protože oba svedou zápas, na který se připravují u nejlepších mistrů. Nejzajímavější díl Krav Maga a Shaolin.... Myslím, že pořad je o hodně více sympatičtější než jeho předchůdce tělo jako zbraň. Dougu a Jimmy těším se na další výzvu k boji.

Zrození Evy (2002)

Zrození evy byl tak filmově zpracován, že jsem cítil samotné rozjímání. Je ten emocionální prožitek, který dokáže rozproudit vaše touhy, lásce k přírodě a vášně.

Jennifer's Body - Bacha, kouše! (2009)

Masožravá bestie Megan Fox jako Succubus se může zdát zdařile zajímavý námět. Megan fox vás stejně po pár minutách začne nudit, pitomé hlášky a sexualita, kdy v tom nejlepším vytáhne zoubky a stane se z ní krvelačný démon succucbus.. Tenhle teenage horror je nejhorší za posledních 8 let.