Srdce na dlani (2022)

Ten film byl přesně takový, jaký jsem čekal. Pohádka o lásce pro dospělé. Po celou dobu filmu jsem se usmíval a dobře jsem se bavil. Ten malý klučina byl perfektní a Váleček taky. V dnešní uspěchané  a agresivní době příjemná podívaná.

Táta je doma 2 (2017)

Jenom proto, že jsou ty vánoce😉😂. Jinak spíš slabá dvě, ale mám rád oba hlavní hrdiny.

Papírový dům (Netflix verze) - Série 5 (2021) (série)

Pátá série byla oproti 1 a 2 špatná. Byla ta taková lepší telenovela. Po prvních dvou sériích to mělo skončit. V těch posledních dílech bylo strašně moc scén, kdy si dvě nějaké postavy vylívali srdíčka ve srdcervoucích rozhovorech.  Dokoukal jsem jenom z úcty těm prvním dvou sérií.

Nejlepší u nás!!! (2021)

Pro Baníkovce povinnost: Tenhle klub miluju a nový dokument o Baníku jsem si nenechal ujít. V dokumentu je vidět, co Baník pro Ostravu znamená. Je krásné vidět různou škálu příznivců z různých sociálních vrstev, jak je Baník spojuje. BANÍK PIČO !!!  PS: Scéna s Bořilem je nejlepší :-) :-) !!!

Přání Ježíškovi (2021)

Nebyl to špatný film, bohužel je to jenom remake polského skvělého filmu a v tom já vidím problém. Nejsem jsem si jistý, jestli všechny ty příběhy byli i v noci plné zázraků, ale co si pamatuju, tak většinou jo. Určitě bych neřešil věci jestli je to možné nebo nemožné, protože se jedná o vánoční pohádku pro dospělé. Určitě doporučuji shlédnout polský originál.

Rovnodennost (2020) (seriál)

Zklamání. Začalo to dobře, potom to díl od dílu upadalo. Chybělo mi i nějaké vysvětlení.

Osada - Epizoda 1 (2021) (epizoda) odpad!

Co to je??? Bohužel končím po prvním díle. To snad není pravda. A to jsem si myslel, že by to mohlo být dobrý. Solidní obsazení, to je to jediné. Tohle bych od Kolečka nečekal.

Večírek (2021)

Já se bavil. Film jako celek je hrozná kokotina😀, ale dialogy byli vtipné a zábavné. Typický Suchánkův humor. A rozladěná kytara v potitulkové scéně?! 😂😂😂