Chyby (2021)

Velice silná a uvěřitelná vztahovka, která stojí na výkonech, pro mě neznámých herců. Nic, pro fanoušky marvela :-).

Rozhněvaný muž (2021)

Starej, dobrej Guy Ritchie. Dvě našlapané a nadupané hodiny akce a adrenalinu. Jason Statham je prostě machr a tohle je přesně role pro něj.

Jak jsem se stal gangsterem (2019)

Masakr!!! Skvěle vybraný soundtrack! Skvěle odvyprávěno! Kmotr, mafiáni, casino dohromady v polském vydání!!!

Boží mlýny - Provaz (2021) (epizoda)

Celkem ujde. Připomíná mi to humorem, tempem i dialogem mazaného Filipa. Jsem zvědavý na pokračovaní. Myslím, že hodně lidí to bude brát vážně a nepochopí to.

Binec, který po tobě zůstává (2020) (seriál)

Dobrá atmosféra, prolínání dějové linky. V druhé polovině se z toho stává telenovela. Poslední díl to zachrání. Něco mezi 3 a 4 hvězdama.

Tenet (2020)

Snažil jsem se, aby se mi film líbil. Nešlo to. Je to moc složité, potřeboval bych někoho, kdo by mi to laicky vysvětlil. Počátek byl špička, a byl pro mě jasný, tady jsem se v ději ztrácel. Kdybych to pochopil, věřím, že bych čtvrtou hvězdu přidal. Zkusím si to pustit znova a uvidím.

Bažina (2018) (seriál)

Skvělá atmosféra, trochu složitější dějová linka.

CO / KDYBY (2019) (seriál)

S každým dílem horší. Vydržel jsem 6 dílů. Pak už jsem to nedal. Začalo to jako neslušný návrh, a pak to šlo do kytek.

K jezeru (2019) (seriál)

Dost dobré. Tématické😉. Pořád to mělo spád. Jsem zvědavý, jestli bude pokračování.

Gangs of London (2020) (seriál)

Ze začátku jsem byl pro čtyři hvězdy. Ke konci jsem už v tom měl guláš. Kdo je kdo a proč! Dávám lepší tři. Atmosféra super. A zbytečná mi přišla i brutalita scén.