Druhá šance (2009) (pořad) odpad!

Chcete být slavní? Udělejte ze sebe chudáčka, nebo zakopejte někoho milovaného a televizní mrchožrouti vám za peníze udělají plastiku a cestu kolem světa. A rázem zapomenete, že jste na něco trpěli a nebo že vám někdo zemřel. Jak ohavné. Další důkaz, že peníze v dnešním světě mají větší cenu než lidská důstojnost. Z člověka se stává stroj, který je poháněn pouze penězi.

Mladší o pár let (2010) (pořad) odpad!

Tohle není dobrý pořad. Jen ukazují lidem, že když mají peníze, můžou se změnit. A co ti, kteří peníze nemají? Zakázat vysílat!!

Tron (1982)

Jak už jsem několikrát zmiňoval, tak nejlepší filmy vznikaly v 70,80 a 90 letech. Lidská fantasie byla neuvěřitelná. Snaha udělat co nejlepší efekty, neustále vymýšlet nové a nové způsoby jak diváka více vtáhnout do filmu. Věřím, že tehdy když tenhle film byl v kinech tak divák musel mít otevřenou hubu. Na dnešní dobu je to šíleně laciné. Ale to byly i jiné filmy, jako Vetřelec a jaký měl úspěch. Stejně tak i Tron se stal pánem svého druhu. Sci-fi typu virtuálních světů a hlubokého podvědomí nejsou má silná stránka. Ale tohle je úplně jiná liga. Tady nechyběla akce a napětí. A hlavně to nebylo fanaticky přehnané.

Dědictví aneb Kurvahošigutntág (1992)

Jestli někdo chce vidět skutečné herecké výkony, tak musí vidět tenhle film. Bolek Polívka nemusel vlastně ani nic hrát. On už takový je. Věřím tomu, že na tohle nemuseli ani psát dlouhý scénář. Protože, některé scény se nedali hrát dvakrát. Takže napoprvé a originálně zahrané. Bezkonkurenční film.

King Kong (1933)

První provedení King Konga je opravdu úžasné. Jedny z prvních efektů, kde se vysílalo jedno plátno se zápasícími miniaturami a před ním stáli herci, kteří dál dramatizovali situaci. Jednoduché, ale výborné. Nejvíce se mi líbili zápasy. s Tyrannosaurem a s hadem. Na 30-tá léta je to špičkový výkon. Do budoucna inspiroval ne jednoho režiséra. King Kong je dnes legenda.

Metropolis (1927)

Velmi zajímavé. dávná představa o budoucnosti se od té dnešní reality moc neliší.

Bazén (2001)

Snaha Němců napodobit americké klasické horory.

Barney (1988) (seriál) odpad!

To je dobrá demenťárna. Na to bych vážně svoje dítě nikdy nenechal koukat.

World's Finest (2004)

Jako fanoušek komiksů se musím tohoto krátkého filmu (nebo traileru) zastat. Je to sice jen pár minut sestříhaných do málo efektů, ale zato, je to na komiksový svět zase geniální nápad. Spojit Batmana a Supermana do jednoho filmu, není přece špatné. A možná to bude inspirující pro jiné režiséry do budoucna. Vezměte si film od tohoto režiséra Sandy Collora, Batman: Dead End. Ve snímku je Batman, Predator a vetřelci a vypadá více než výborně. I samotné hodnocení uživatelů to dokazuje. Pro fanoušky je to převrat. Když vidí své oblíbené postavy v jednou filmu. Ať už se jedná o kladné či záporné. Nápad je to skutečně skvělý a já pevně věřím, že bude i motivující.

Maska Junior (2005) odpad!

Néé. Opravdu néé. Je to nemožné. Jima Carreyho nikdo neumí nahradit. A tohle není ani zdaleka výborné pokračování. To je urážka. Nemá to ani anomovaný seriál. tohle je trapné, ubohé a přebytečné. Jen se to snažilo přiživit na slávě, kterou si Maska získala.