Černá kočka, bílý kocour (1998)

Nepamatuju si, která jiná komedie byla takhle krásně nabitá energií. Když se na to člověk dívá, tak má hnedle 3x lepší náladu :)

Kukačky (2008) (TV film)

Miloučký jednoduchoučký příběh s vynikajícím hereckým obsazením, který určitě zvedne náladu a pobaví..

Jmenuju se Earl (2005) (seriál)

Ze začátku sem se u toho jakžtakž bavil...hodnotil sem to na 3*, páč se to s jinejma sitcomama který sem sledoval nedalo srovnávat(Red Dwarf, Black Books, HIMyM...)ale během druhý a začatkem třetí serie mi došlo že je to vlastně uplně trapnej a naprosto stupidní seriál s totálně nereálnym dějem a céčkovejma "hercema" ve vedlejších rolích...navíc se mi z něj chce docela blejt už, takže mažu všechny díly co mam stažený a snad tu sračku už víckrát neuvidim. Btw nechápu jak se tady každej třetí rozplývá nad postavou Randyho, páč si myslim že naprostýho vypatlance umí zahrát snad každej trotl...no a hned je mi líp :)

Malá Miss Sunshine (2006)

Oddychové skorokomedie, na který bych vyzdvihnul dědečka a jeho ostrý hlášky a na straně druhý bych teda nevyzdvihnul společnej taneček na pódiu ke konci filmu, kterej společne s geniálnim napadem "unýst" mrtvoly z nemocnice dělaj ve výsledku film značně sračkoidní..

Já, legenda (2007)

Velice zajimavy film z atraktivniho prostredi opusteneho New Yorku. Will Smith to zahral celkem obstojne a do pribehu se docela hodil, jeho "rozhovory" s figurinami me pobavily a dokreslovaly atmosferu mrtveho mesta. Co me bohuzel dost zklamalo, bylo nadmerne vyuzivani pocitacovych efektu (hlavne u zvířat to vypadalo divne, u mutantu se asi nic jineho delat nedalo..). Take mi chybelo vice vysvetlujicich flashbackovych scen, ktere by lepe objasnily situaci.

Lolita (1962)

Je pravda ze Kubrick mohl pridat nejake odvaznejsi sceny, ale je to nejspis pouze dobou vzniku filmu...Herecke vykony vynikajici, Sellers opet zari...Lolitka opravdu nadherna. Pokud by si film po celou dobu udrzel kvalitu prvni pulhodiny, pet hvezd by bylo jasnych.

Vetřelec (1979)

Nedokážu si představit ty tisíce hodin práce na interiérech...Maska vetřelce od H.R. Gigera je dokonalá...Prostě masakr ve všech směrech! Představa, že bych na to šel v 79tym do kina mi nedá spát :) Je pravda, že zastávam názor, že Kubrickovo Odysseu (coby vesmírný sci-fi) nic nepřekonalo a nejspíš ani nepřekoná, ale tohle se drží v těsnym závěsu...

Vánoční prázdniny (1989)

Dnes jsem to viděl snad počtvrtý a jsem přesvědčenej, že veselejší vánoční dílko asi neexistuje :)

Útěk z vězení (2005) (seriál)

OK, tak sem to dokoukal celý...když zavřu všechny oči a přenesu se přes to, co se dělo v druhý polovině poslední série za vypatlanosti + ten rádoby chytrej útěk z druhý věznice...tak to necham velkoryse na 4*, páč si myslim, že ten zbytek za to stál.