Katka (2009)

Nejlepší protidrogová prevence, povinně pouštět na školách! Po dokumentu V pasti jsem Katce fandila, teď je mi z ní jen zle. Katka je výborně natočený dokument a Heleně Třeštíkové patří obdiv za to, jak se dokázala držet stranou a pouze pozorovat. Já vidět těhotnou holku, co si píchá těsně vedle toho břicha, tak ji snad zpřelámu ruce. Tohle je ten nejpůsobivější dokument, který jsem kdy viděla a který zároveň už vidět nikdy nechci.

Čistá duše (2001)

Tento film se skutečně povedl, sice mi Russel Crowe do role geniálního matematika příliš nepasoval, ale on i Jennifer Connelly předvedli tak vynikající výkon, že jsem mu po pár minutých odpustila i ty svaly. K celkovému dojmu navíc přispívá fakt, že se jedná o film natočený podle skutečné události. Jen konec byl na můj vkus příliš „přeslazený“.

Čtyři lvi (2010)

Tak z tohohle filmu jsem měla před jeho shlédnutím docela strach, ale byla jsem příjemně překvapena. Takhle dobře jsem se u filmu už dlouho nepobavila. V některých scénách jsem si sice nebyla jistá, jestli je vůbec přípustné se jim smát, ale nemohla jsem si pomoct :-D