Bohemian Rhapsody (2018)

No dlouho jsem otálel s tím zdali na to kouknout či nikoliv, po kladných reakcích jsem čekal, že to bude nářez od začátku až do konce, bohužel přišlo zklamàni ...po hudební stránce top, ale jako celovečerní film to bylo takové no....lepší průměr...neurazí, ale ani nenadchne ...

Co děláme v temnotách (2014)

Huskokrutopřísný nářez, který ukazuje dokonale jak za málo peněz se dá natočit hodně muziky, pro mě film roku, nemělo to slabou chvilku, teda mělo..to, že to skončilo:)..už po 5 minutách jsem věděl, že tuhle super partičku si zamiluju !!!!

Penny Dreadful (2014) (seriál)

Evička za 5...zbytek je jaksi bonus :D.....seriál asi ne pro každého, dosti syrový, neberoucí si servítky, ukazujicí ty nejtemnější stránky lidské duše.

Případy 1. oddělení (2014) (seriál)

Skvělý počin ČT, tleskám, tleskám..konečně pořádný český seriál, který ukazuje nelehkou práci kriminalistů, herecké obsazení je skvostné jak Luděk Sobota válel a našel svou roli v Okresním přeboru, tak Bolek se našel zde...jedinou výtku mám, že už se pomalu seriál blíží ke konci:)

Kriminálka Staré Město (2010) (seriál)

Globálně by hodnocení průměru odpovídalo, ale v současných českých a slovenských seriálových vodách, kde vládou ordinace a další skvosty pro které není slušného slova, je to docela dost dobrá kriminálka, zejména pak druhá série. A navíc je blíž realitě než různé USA kriminálky NY, LV atd., takže za mě něco mezi 70 a 80 %.

Temný rytíř povstal (2012)

Dokonalé zakončení dokonalé série, i když bych byl rád kdyby to nebyl konec :-) Režie, kamera, hudba, herci ....užasné představení, které dělá z tohoto filmu výjimečný zažitek, který se ovšem nemusí líbit všem, hledat zde nějakou intelektuální rovinu či objasnění smyslu života asi nepůjde, ale o to v tomhle filmu nejde. Tohle je akční jízda!!!! Ps: nad některými komenty se nestačím divit :(

Expendables: Postradatelní 2 (2012)

Hustokrutopřísná jízda !!! :-D Sice trošku béčkové efekty, ale o to v tomhle filmu vůbec, ale vůbec nejde!!! Je to akční podiváná s neskutečnýmý hláškami od začátku až do konce!!!! Fantastická sestava a jejich dialogy navrací do dob poctivých akčních trháků a navíc nedat tomuhle 5 hvězd, tak bych měl strach zda-li si pro mne Chuck nepříjde :-D

Ztracená brána (2012) (seriál)

I když mám Jirku Stracha stále zafixovaného jako mladého Lotranda, mimochodem vynikající role :-), tak je uzašný režisér, i když stále trochu lotr, jelikož si ve svých filmech s námi hraje, ale pouze v dobrém :-)...a proto jsem při zjištění, že bude pokračování ďáblovy lesti se skvělou hlavní dvojicí, trpěl nedočkavostí....a abych nemusel jako v první sérii čekat týden na díl další, tak jsem si udělal tří dílnou sérii a musím říct, že se opět povedlo i když konec trochu zklamání ...ale všechny neduhy jsou smazány opravdu skvělou ústřední dvojicí, kterou doplňuji velmi dobře ostatní, zejména Pavel Kříž a jeho některé hlášky jsou velmi zdařilé.....Celkově 85 %

Vyprávěj (2009) (seriál)

Na české poměry velmi dobrý seriál, tvůrci se odvážili jít na velmi tenký led, tím kde zasadili děj seriálu, tedy do dob prvomájových průvodů, červených trenýrek a nedostatku toaletního papíru, což může mnohým lidem přivolávat kopřivku, ale taková byla doba a tady je popisována s humorem a nadhledem. Je to příjemná oddychovka, která neurazí.

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Bazinga !!!!!!!! Za český dabing bych nařídil veřejně prospěšné práce v kamenolomu :-)