Spáči (1996)

Opět jeden z těch starších filmů na které si vždy vzpomenu, protože to mělo silné téma a skvělé herce..tedy ty v dospělosti... A jinak to muselo být tedy hrozné pro ty kluky

Kalendář Míši a Ríši (2008) (pořad)

Tyhle dva fakt můžu... jsou to baviči, kteří mě rozesmějí snad i tím když se jen jinak podívají... nejlepší role měli v TELE TELE...škoda že to už není. Jinak ke kalendáři..některá jména jsou fakt zábavná

Tváří v tvář (1997)

I přes své stáří je to jeden z filmů na které se nezapomíná.. Skvělý akční film s dobrým obsazením a hlavně super nápadem... výměna obličeje.

It's All Gone Pete Tong (2004)

Skvěle natočené hudební drama, které ukazuje jak může být sláva krutá a zároveň jak se člověk může změnit sice pozdě, ale přeci jen.. Dobrá hudba která mě baví, takže tomuhle filmu podle skutečné události nemám co vytknout

Okresní přebor (2010) (seriál)

No jo tak si myslím, že po prvním díle si seriál získal mnoho fandů, ale i mnoho nefanynek. Já budu v té první skupině a těším se na další pokračování. Možná bych jen vytknul krátkou stopáž..a jsem zvědavý jak to bude dál pokračovat, snad si to udrží kvalitu jinak budu přehodnocovat.. takže po shlédnutí musím uznat že se tohle opravdu povedlo a těším se na druhou sérii...tedy doufám že bude... DOBJÉJ, TJAM TA JA JÁ ...... Hustý :)

Turnaj zabijáků (2009)

Skvělej akční film u kterého název napovídá o čem vlastně bude.. a hned od začátku tomu tak je.. Masakr všech zůčastněných zabijáků, který jsou pod neustálým dohledem zbohatlýků, kteří si na ně vsázej.

Sedm (1995)

Asi se přidám k těm všem co tu píšou jen jednu větu.. Takže musím uznat že tenhle kousek se fakt povedl a není k tomu co dodávat

8 MM (1999)

Dobrej starší thriller s Cagem.. Když už se to ubíralo takovým drsným a pornografickým stylem... asi jsem čekal že tam toho bude víc.. Ale jinak na tu dobu super film

Zastav a nepřežiješ 2 - Vysoké napětí (2009)

Po parádní jízdě v jedničce jsem se těšil jak bude v tomhle nadupaným tempu pokračovat i dvojka a začátek byl supr.. přesné navázání s konce jedničky, to se málo kdy vidí.. No ale pak se film ubírá skoro přesně stejným směrem jako jednička ale už s přehnanýma kouskama které byly spíše k smíchu.Takže jako komedie by to bylo dobré, ale po vysoké laťce z jedničky se tohle podle mě nepovedlo.. tak hodnotím jen průměrně.

Lovci lidí (2008)

Nooo tak na tenhle horor jsem se těšil, podle komentářů to měl být masakr.. a neříkám že nebyl, ale zdálo se mi to takové zvláštní.. Začátek super hned jsem byl natěšenej že by to od začátku mělo takový grády.. no ale nestalo se, změnilo se to v klasický začátek (partička mladých lidí jede stanovat) s ještě v tomhle případě hroznou hudbou, která se do takového filmu nehodí.. tedy aspon podle mého názoru... No ale pak se to konečně rozjíždí, pobíhání po lese, zabíjení, no a samozřejmě nesmí chybět klasický konec..