Princezny (2005)

Smutný,syrový,šokující.Obraz tvrdé reality z prostředí prostitutek.Určitě stojí za to vidět .

Alenka v říši divů (2010)

Slibovala jsem si více od tohoto filmu.Těšila jsem se na Jihny Deppa,ale spíše to byla celé jen reklama o něm.Čekala jsem pestrost,barvy květin,lepší atmosféru.Hodnotím 3-mi hvězdičkami.

Náměstíčko (2004) (seriál)

Některé díly byly docela nudné,ale celkový dojem na herecké obsazení a odehrávající se děj v jednotlivých částech byl dobrý.Hodnotím proto kladně,ale jen 3-mi hvězdičkami.Vize zahraničních seriálů

Paris Hilton: Moje nová nejlepší kamarádka (2008) (pořad) odpad!

Nevkusné,tady je vidět jak Paris je snobská nafoukaná k....a,která si musí hledat svou NNK přes reality show.Nemám slov.Ti,kteří se přihlásili se jen chtějí podle mého zviditelnit.Takže Paris touhle cestou si NNK nenajdeš.

Pokání (2007)

Po zhlédnutí tohoto filmu,jsem byla zhipnotizována,obraz a ktomu skwěle hrající hudba,výborné herecké obsazení.Dívám se z okna ven a v hlavě si přejímám jednotlivé scény z tohoto filmu. Eufórie,která do mě vstoupila po shlédnutí tohoto filmu nejde slovy popsat.kdo se nevcítí do tohoto filmu nepochopí,hodnotím proto 5-ti hvězdičkami a doporučuji.