Ragnarök – Konec světa (2020) (seriál)

Zajimavé pojetí rádoby novodobého Thora s reálným problémem ekologie vede přeci jenom k zamyšlení. Hudba super, ten zavěr první serie by mohl být lépe propracován a ubral bych té romantiky, uvidíme co přinese 2 série.

Dálniční hlídka (2019)

Trochu zdlouhavý snímek, neuškodilo by více akce, emotivnější a akčnější hudbu (trochu jsem očekával styl Public Enemies, který mě bavil). Costnerovi a Harrelsonovi role sedli, ale čekal jsem prostě více, škoda, tato dvojka se jen tak nevidí. Také mě mrzí, že nedostali více prostoru Bonnie a Clyde, proč? Konec nuda ! ale není se čemu divit, tak to hold dopadlo.

Papírový dům (Netflix verze) (2017) (seriál)

Tady je vidět, že netflix dokáže divy, vzhledem k tomu, že tento seriál ve Španělsku nebyl tak oblíbený (první série vyšla už roku 2017), po uchopení netflixem snímek vystřelil nezkrotně do nebes a není divu! Geniálně promyšlené, napínavé, skvělé dialogy, zvuk top. Je zajímavé sledovat osobnostní rozvoj všech postav, velmi dobře propracované, občas trochu moc telenovela, ale ještě se to dá skousnout. Rozhodně nikdo nefandí policajtům a celá banda pomalu člověku přirůstá k srdci. Herci získali spoustu ocenění a zaslouženě. Berlín je TOP, neskutečný výkon, hltal jsem každé jeho slovo. Celkově trochu návrat k propracovanému Prison Break, což je naprosto v pořádku, něco takového tu chybělo. Měli bychom se dočkat 5 a 6 série, tak uvidíme, jestli tu úroveň filmaři udrží, ale našlápnuto mají rozhodně dobře.

Nepohádky (2018) (seriál)

Jeden ze seriálů, který mě opravdu bavil, napínavý, propracovaný, originální spojitost s pohádkami. Z počátku mě to tolik nechytalo, ale postupem času se dramatické příběhy proplétaly až se na konci spojily a vše začalo dávat smysl, což mě bavilo.

Ve vysoké trávě (2019)

Z počátku to začíná slibně, ale pak jen zmatek, zdlouhavé, překombinované, nelogické. Tady se netflix moc nepředvedl, chválím zvuk!

Mizerové navždy (2020)

Příjemné setkání s řekl bych kultovním snímkem po 17 letech. Prosluněný, oddechový, předvídatelný akčňák, který vlastně nezklamal. Fajn prostředí, vtipné dialogy, Smith skoro nestárne, vůbec bych mu nevěřil 51 let. Martina Lawrence jsem dlouho nikde moc neviděl, příjemné setkání, bavil jsem se.

Outer Banks (2020) (seriál)

Oddechový seriál, který mě ve výsledku bavil, zpočátku jsem trochu váhal jestli sledovat dále, nudnější začátek, ale po 3 dílu se dostavila dávka napětí a překvapení, k tomu hezké prostředí, super záběry na místní krajinku. Očekávám další serii, ale myslím že by stačila jedna s větší propracovaností, ale určitě tomu dám šanci.

Vyproštění (2020)

Napínavý akční thriller při kterém se filmaři vyřádili. Je patrné, že režisér býval kaskadér, je tam spoustu zajímavých „kousků“, kamera perfektní (obzvlášť ta scéna na jeden zátah!), myslím že snímek je hodný roku 2020. V hlavní roli Chris Hemsworth, kde mu role bezesporu sedla. Trochu koncepčně jako John Wick, ale proč ne! body navíc vzhledem k tomu, že hlavní postava zemře.