Sedm (1995)

Zasrane dobrý film. Ako neskutočne dobrý, ktorý si pekne uschovávam do zbierky. Herecké výkony neprekonateľné, príbeh úžasný. Atmosféra spolu s hudbou úplne inde...ako určite plných 100%.

Sabotáž (2014)

Toto bol jednoznačne prešľap. Divný dej, divný herci - hlavne ukrutne špatná Mireille, tá prišla asi priamo z pekla - Worthington mi značne vadil...švarco mi až tak nevadil, to je asi jediné pozitívum. Ale vraždy okej, celkom desné, čo sa mi páčilo. Ako to skončí a kto vraždil som vedel asi hodinu pred koncom, takže prekvápko nebolo. Nuž v novonastolenom štandarde pre Slya a Arnieho som čakal že to bude lepšie. 50%

Robocop (2014)

Jediná škoda tohto filmu je, že je to len remake. Keby sa takýto film natočil v tejto dobe po prvýkrát tak by bol hitom určite. Ale tým nechcem povedať, že to bolo zlé. Naopak! Výborné, so skvelými efektami, síce len okopírovaným príbehom, ale dobrým a výborným hereckým výkonom Joela(:DDD hlavne keď mu bolo vidieť iba hubu). Ale v globále nemám veľmi čo vytknúť filmu, ani hercom, režisérovi a pod. 80%

Princ z Persie: Písky času (2010)

Jake sa v tejto úlohe našiel. Podľa mňa skvelo natočený film s výbornou výpravou a efektami, množstvom skokov cez budovy a inými kaskadérskymi kúskami. Príbeh bol dosť dobrý, akčný, s dobrou zápletkou a vybičovaným koncom, herci netrapošili. Ben Kingsley je výborný herec, absolútne sa mi sem hodil. Gemma je raz krásna žena a nalíčená dobovo vyzerala ešte skvostnejšie + odviedla dobrý herecký výkon. Videl som tento film asi 4x, tak neviem prečo nedať plnku. 100%

Plán útěku (2013)

Nejak som si zvykol v poslednej dobe na to, že Stallone už netočí také sračky. A tu je toho dôkaz. Síce je celý film pritiahnutý za vlasy, som zvedavý ako by sa ktorýkoľvek šesdesiatnik pokúšal o takéto veci, ale to nevadí, plátno toho znesie. Kupodivu ma film chytil, dvaja somári Sly a Arnie sa celkom našli, predviedli voláke to herectvo a ja som bol spokojný. Myslím že výborný film na oddych. Arnieho nemčina ma pobavila, rovnako ako hlášky v celom filme. Dávam vysoké hodnotenie 90%.

Pacific Rim - Útok na Zemi (2013)

Niekomu zbytočné, niekomu prehnané a naopak niekomu to sadne. A to som ja. Mám rád sci-fi hlavne po vizuálnej stránke a tu musím dať tutovú stovku. Príbeh zaujímavý, aj keď miestami primitívny, ale ajtak som sa nenudil. Hlavný hrdinovia celkom ušli, nijak mi nevadili, aj keď občas herecký výkon ako opica. Japonka cééélkom ušla :) Po tej vizuálnej stránke to bola šleha, rovnako ako zvukové efekty a šialené potvory. Takže okej a pokračujte v snahe o podobné filmíky. 85%

Diktátor (2012)

Ako mi nesadol Borat, tak mi sadol Diktátor. Skvelá komédia. Malo to nejaké svoje plusy aj mínusy, ale v globále celkom fajné. Aj do 85%.

Čtyři lvi (2010)

Asi som nepochopil tento film. Komédia? Možno, ale bizardným spôsobom...dráma? Totéž. Mne to skôr prišlo stupídne a miestami smutné a vtipné sekvencie mi neprišli smiešne, lebo som bol otrávený celým príbehom a skutkami džihádistov. Ako tento film ma riadne minul asi o desať kilometrov. Tak do 40%

Croodsovi (2013)

Celkom slušná zábava...otravné tváre mi niekde v polke prestali vadiť...množstvo joke-ov, množstvo akcie, celkom slušný príbeh a zápletka. Myslím že tento animák nieje určený primárne pre deti, čo je na druhej strane celkom dobre. Bol som spokojný a prekvapený. 80%

Klik - život na dálkové ovládání (2006)

Ach Kate Kate Kate...na čo si sa to dala...ale nevadí, aj takéto filmy musia byť.Vskutku zábavné, nejak ma to neotravovalo...až na toho Sandlera...ten človek nemá mimické svaly ako Seagal. V akom filme ho vidím, v takom hrá rovnako...keby to bola aj dráma kde má plakať, tak sa mu nezmení xicht. Škoda že takéto vemeno natáča filmy. Ale čo som ubral jemu, to som pridal Kate :) Príbeh zaujímavý, bez nudy. Škoda len toho Sandlera...a Hasselhoff ma potešil. 65%