Saw 2 (2005)

Dvojka zrejme v Hollywoode znamená viac a tak je v dvojke viac "hráčov". Moment prekvapenia je ale preč a okrem vynaliezavosti čo sa týka smrtí neprináša pokračovanie žiadne vylepšenie.

Nenarození (2009)

Jediné plus je Meagan Good a tá druhá baba v nohavičkách.

Kdo hulí, ten umí (2001)

OK nie je to majstrovské dielo ale proste to nemôžem prestať pozerať a uchechtávať sa

Prokletý ostrov (2010)

Veľmi slušný thriller s prekvapením na konci

Belly (1998)

Klasika, jeden z filmov ktoré som videl x krát a môžem ich z pamäti citovať. Hype vybrúsil vizuál a Nas s DMXom to uhrali v celku dobre. Je to tak trochu ako jeden-a-polhodinový klip.

District 9 (2009)

Pravdepodobne najlepší film roka. Vynikajúce sci-fi po každej stránke, či už je to scenár, herci, réžia... Príbeh je pomerne originálny, teda aspoň ja osobne som žiadny iný film s mimozemšťanským ghettom nevidel. Efekty a CGI sú úžasné a vôbec na nich nie je vidieť, že film stál iba smiešnych 30 melónov. Neill Blomkamp natočil poriadny nárez aký sa každú chvíľu nevidí.

Hanebný pancharti (2009)

Trochu akcie ale hlavne to Tarantinovské vykecávanie. Dialógy a zase dialógy...ale stoja za to. Finále v divadle je rovnako spektakuláarne ako aj vtipné. christoph Waltz podáva jeden z najlepších výkonov aké som videl a hovorí čtyrmi jazykmi(!) za čo odo mňa Tarantino dostáva o hviezdičku viac, pretože tu každý rozpráva svojim jazykom. To znamená žiadni americkí herci hovoriaci po anglicky s nemeckým prízvukom, hrajúci Nemcov...

Šifra mistra Leonarda (2006)

Zopár rozpačitých okamihov a prílišná uponáhľanosť plus priemerné herecké výkony. Vždy si kladiem otázku, či by ma film nenadchol ak by som pred ním nečítal knihu.

Andělé a démoni (2009)

Lepšie alebo horšie než The Da Vinci Code? Podľa mňa rovnako dobré/zlé. Proste film ktorý musel vzniknúť, pretože Da Vinci parádne sypal peniažky