Requiem za sen (2000)

Nejsilnější kamera a střih jaký jsem kdy viděl. Nádherná hudba a nádherný herecký výkony. U mě zcela mezi nejlepšími 10 filmy co jsem viděl. Herecké výkony zde famozní, ale jeden bych přece jen vyzdvihl, paní Louise Lasserová tohle byl vážně brilantní výkon a leckde jsem se Vás dokonce bál. Tento film není moc na zpříjemnění odpoledne, nebo dokonce ho tam fláknout po ránu. Na psychiku velmi silný a i když jsem film a viděl již několikrát po závěrčných titulkách to prostě člověku pořádně šrotuje v hlavě. Zkrátka Darren Aronofsky mě zde přesvědčil, že se v něm skrývá genialita, kterou mi zde dal tedy pořádně sežrat.

Milk (2008)

Lepší životopis který by byl za 3 hvězdy, ale výkon Seana Penna tento film hodil na hvězdy 4. Opravdu jsem Ti toho gaye věřil, skvělý výkon.

Čas probuzení (1990)

Tento film by měl člověk zcela určitě vidět. Po všech směrech mě velice bavil. Herecký výkon Roberta De Nira je zcela nezapomenutelný a zapůsobí tak, že si budete film pamatovat třeba i za 10 let.

Láska nebeská (2003)

Krásné filmové dílko. Bohužel nějak romaňtáky nemusím, ale tenhle se mi pod kůži dostal.. Skvěle natočený, skvělý scénář, skvělí herci. Opravdu film má nádherný děj a hned vás donutí fandit lásce. Najdete tu lásky ve všech formách, zkrátka zamilovat se můžou jak ty nejmladší, tak panové a dámy v letech. U filmu se zasmějete a možná i popláčete. Pro mne zcela nejlepší romantická komedie a 5 hvězd je u mne jasných

Přemluv bábu (2010) odpad!

Martho, že Mádl, tam to chápu, ten je schopnej čehokoliv, ale ty? Velice riziková krátkometráž, v životě by mne nenapadlo, že během 4min lze natočit takovej hnus

Mercury (1998)

Velice průměrný film s podprůměrným výkonem Willise a skvělým výkonem malého Hughese. A díky Hughesovi to jsou 3 hvězdy..

Krok za krokem (1991) (seriál)

Lehnout, zapnout a odpočívat. Pokud se říká v jednoduchosti je krása, tak zde je právě ten případ. Opravdu příjemný relax.

Tenkrát na Západě (1968)

Nejlepší western všech dob, který již snad nemůže být ani překonán. Nádherná hudba, nádherná režie, nádherné herecké výkony prostě tenhle film je jeden z nejlepších co se kdy natočily a co se týče westernu určitě nejlepší.

Hry bez hranic (1965) (pořad)

Jedena z nejlepších soutěží, která kdy běžela