Occamova břitva (2012) (TV film)

Ondra Sokol to zde pojal asi jako Partičku... Otřesnější herecký výkon jsem dlouho neviděl. Dialogy rvaly uši a celkově to kolikrát působí vše spíše komicky, než jako thiler...

Ocelová pěst (2011)

Roboti v ringu Atom (Rocky) vs Zeus (Ivan Drago) :D Všem je asi jasné proč tento film vznikl, možná si Atoma také budu přát k Vánocům...

Dvanáct měsíčků (2012) (TV film)

Co tady se stalo s dramaturgií???? A ječící Veronika Žílková přehrávající až... :-( Je mi to líto, ale takhle ne. Ale Ondřej Brzobohatý zde předvedl opravdu kus práce..

Šťastný smolař (2012) (TV film)

Gratulace k Šťastnému smolařovi, a k ukočírování našich hvězd a velikánů, kde opět dostali prostor všichni a divák si mohl užívat i menší postavy. A Hanička a Filip byli v opravdu nelehké situaci a zvládli to excelentně. Bravo a díky za příjemnou podívanou

Život je krásný (1997)

Nynější snímky jsou přeci jen už většinou zaměřeny na to, aby hladily oko. Tento však hladí duši!

Těžká váha (2005)

Tak tenhle kousek mi utíkal opravdu hodně dlouho... Nejprve jsem nějak nenašel odvahu se do něj pustit a když byla odvaha přišel Warrior a nechával jsem tedy prostor až Warrior odezní, jelikož by to byl prostě nerovnoměrný souboj. Ale i zde opravdu člověk smeká a je to opravdu povedený kousek. A mají zde místo i naše milované ženy kde prostě je jasné, že bez žen to prostě nejde ani tomu největšímu ranaři na světě!

Nádherná Zelená (1996)

Film nám měl asi něco říci. Něco asi jako pojďme udělejme si to tady krásný. Auta zbytečnost, domy na co? Mezilidské vztahy na bodu mrazu..Ale není to spíš jen to, že lidi budou vždycky nespokojení? Film spíš přijde jen pojďme as zbavme se své vlastní zodpovědnosti..

Vražedná dohoda (2013)

Pokus o napínavý thiller, který je ztráta času si ho vůbec pouštět. Není zde nic, co bychom již jinde neviděli a v mnohem lepší kvalitě.

Konfident (2011)

Každý film co připomene tehdejší dobu je jedině dobře. Obzvlášť, když nám lidičky nějak zase táhnou do leva a to, že hooodně do leva.. Takže oceňuji každou snahu, pže komunismus a bolševici jsou svině. Sice tady stojí zas zmínku Budař a jak jinak, než Ondra. Jirka Mádl se snažil a i jeho chválím, ale není to pořád ono..Za Ondrou a Honzou prostě kulhal..A s tím knírkem kde se dohánělo co se mohlo to vypadalo komicky. 6/10

Okresní přebor (2010) (seriál)

Počáteční díly zklamání, než se to rozjelo uzrálo, sedlo a bavilo.. Opravdu jsem se několikrát hodně pobavil a jeden z mála seriálů, kde herci hrajou a nepřednášej nudný, nudně text. Lidi co tam jsou prostě uměj a scenář zde spíše napsal život sám, pže vše co je zde popsáno se každému co hrál fotbal objevilo před očima