Star Wars: Vzestup Skywalkera (2019)

Navzdory solidním recenzentům (např. nejvyšší hodnotící orgán Mirka Spáčilova) jsem spokoje👌

6 underground: Tajné operace (2019)

Nic moc, za mě slabší průměr. Pořád samý slow motion, digitálně animované vizitky protagonistů patří na začátek filmu. Navíc nesmrtelná Alfa Romeo prostřílená skrz na skrz, dobrý product placement. Pro mne zcela špatně podaný příběh... Po půlce jsem to vypnul, asi záležitost jen pro moderní puberťáky.

Když draka bolí hlava (2018) odpad!

Největší pohádkový bizár, co jsem kdy viděl! Jsou to nesmyslně vyhozené peníze a čas účinkujících. Ukázkový případ, jak vyrobit jeden z nejhorších produktů Česko-Slovenské kinematografie vůbec. A to i v dnešní moderní době, která nabízí vysoký potenciál a netušené možnosti pro tento formát. Nechápu, kdo vymyslel používat češtinu a slovenštinu, tak hloupě a ještě v tak špatném provedení. Šlo udělat stejný nápad, ale mnohem lépe. Podle mne se v žádném případě nejedná o film k oslavě 100 let výročí vzniku Československa, spíš mi to připadá jako výsměch československu 😔 nebo Česku a Slovensku. Během tohoto filmu zůstanou vaše ústa otevřená a budete jen kroutit hlavou - nebudete věřit vlastním smyslům. Je mi stydno za božského Káju, který si takovýto "KUS" před svým odchodem na onen svět nezasloužil, takto si ho nikdo pamatovat opravdu nechce. No a Charlotte a Nella, které říkají tatínkovi dědečku OMFG proč, zase bizár. Vůbec nestojí za to ztrácet s tímto odpadem čas! Zabere to nějaký čas než tento děsivý zážitek vytěsním ze svých vzpomínek Pevně doufám, že se mi to podaří co nejdříve. 🙄

Joker (2019)

Film jsem si užil. Budoucího Oskara Joaquinovi moc přeju!

Forrest Gump (1994)

Výborný soundtrack, který poslouchám pravidelně! Film samozřejmě také bomba 💣