Nymfomanka, část I. (2013)

Chybí mi zde klasické Trierovi obrazy a tak nějak mi tam nesedí občas přehnaná sexualita. Kdyby hned od začátku dal najevo, že nám vše ukáže "natvrdo",tak to to beru tak, že je tak pojatý celý film, ale když 90% všech erotických scén působí jako lehká erotika a kterou následně vystřídají scény hraničící s pornem, působí to divně. Pro mne asi zatím nejhorší Trierův film. Antikrist jednoznačně vede!

Babovřesky (2013)

Člověk se tam snaží najít nějaké ty Troškoviny, kvůli kterým neustále koukáme na Slunce seno, ale bohužel tam nic není a celé to působí dost trapně. Za celý film jsem se pousmál pouze jednou a to bohužel nestačí.

Teror (2011)

Srovnání s originálem není na místě, oba filmy se velmi liší. Originál je mnohem surovější a temnější a hlavně příběh je hodně odlišný, jediné co je spojuje je přepadení domu s cílem vyloupení. Největší rozdíl je ovšem ve finále, kdy americká verze končí "happyendem", originál vám naservíruje snad nejhorší možný konec, jaký by jste čekali.

Mazaný Filip (2003)

Po většinu filmu jsem se nudil a měl vždy chuť film vypnout, ale najednou přišla scéna nebo hláška, že které jsem lehl smíchy a tyto pocity nudy a smíchu se táhly až do konce filmu.

Pád do tmy 2 (2009)

Výborné navázání na první díl, ale když se to tak vezme, jde jen o jiné pojetí původního filmu, takže žádné zásadní novinky nečekejte.

American Horror Story - Murder House (2011) (série)

Z první série jsem měl rozporuplné dojmy, ale líbila se. Druhá série mi sedla podstatně více a musím uznat, že mne už dlouho žádný seriál neudržel koukat 4 hodiny v kuse a "sekat" tam jeden díl za druhým.

Frankenstein (2004) (TV film)

Tak tady šlápl Nispel trošku vedle.Jsem fanda Texaského masakru, ale tohle je velké zklamání.Madsen hraje klasicky,jako by jeho role hrál "za trest".

3:10 Vlak do Yumy (2007)

"Starý", dobrý western o boji dobra se zlem,kdy se nakonec zlo v dobro obrátí:)