Voda pro slony (2011)

Když začal ten surovec píchat do slona jako do plyšové hračky, tak jsem film vypínala. Čekala jsem od toho příjemný, romantický příběh zasazený do 30 let. v cirkusovém prostředí. Zatímco jsem byla akorát znuděná a posléze i znechucená. A Reese se chovala jako tuctová herečka bez šarmu, což mě dost udivilo.

Ženy bez mužů (2011)

Komu tím prospějete?! Tohle není ani nemasné ani neslané, je to suché až z toho drhne nejedno oko. Další naprosto zbytečný film, až se divím, že jsem vydržela až do konce. Snad kdyby to tvůrci pojali jako parodii ale bohužel se nestalo.

Holka na hlídání (2007)

Tolik existenční filozofie v tak lehkém filmu, a na tu Scarlett se tak hezky dívá:) Super, ani mi nevadilo téma chůvy. A když si vzpomenu kolik zbytečných filmu s "Nany" bylo natočeno, tak klobouk dolů:)

Prometheus (2012)

Ve mě toto dílo zanechalo velkou stopu, stojí za to jít na 3D promítání, jinak nejsem moc příznivec.Výborné umělecké efekty, kdy jsem si několikrát připadala, že sním. Bez 3D divák ztrácí polovinu zážitků. Nejvýraznější herecký výkon dle mého předvedla Charlize, kdy jsem si až do poslední chvilky myslela, že je taky kyborg:-D Jedno z nejvydařenějších sci-fi po několika letech. Jsem na Ridleyho a Gigera pyšná!

Ovečka Shaun (2007) (seriál)

Shaun je člen naší rodiny! Uplně nejlepší humor!

Interstate 60 (2002)

Olalá velké nadšení z tak nenápadného filmu, který je vtipný a k zamyšlení zároveň. Mám pocit, že si z něj každý vezme něco co zanechá stopu.

Můj milý, můj drahý (2009)

Do koktejlu přidejte tyto ingredience: Milé, elegantní, ironické, roztomilé, trochu vulgární, sexy, retro, romantické. Protřepat a zamíchat! Nahoru přidat třešinku v podobě Renée Zellweger a drink je hotov! Dobrou chuť a pěkné podívání.

Stopky lásky (2009)

Výborný nápad, ale dějově je film tak strašně moc předvídatelný až to bolí. Ale na jedno podívání, proč ne?

Nula od nuly pojde (2006)

Tak tohle je nářez od začátku do konce. Pokud máte chuť na velice černou komedii, je to trefa do černého:) David Schwimmer bude mít pro většinu z nás navždy nálepku "Rose", a o to víc jsem se bavila:) Film je prokládán velice pepernýma hláškama a dokáže udržet laťku, která nepadá pod tíhou laciností nebo vulgarit.