Poslední dny (2005) odpad!

Pokus o umělecký snímek skončil naprostou katastrofou.

Ladění (2005)

Spíš *** a půl, ale filmy na toto téma jsem viděl už několikrát a v lepším podání.

Batman (1989)

Tento Batman na rok uvedení byl docela dobrý, ale Batman Begins ho bohužel ve všem trumfl lepší herecké výkony, scénář, režie, kamera, (samozřejmě speciální efekty), jen hudba by se dala poměřovat. Batman (Tima Burtona) se na druhou stranu více drží komiksové předlohy, která také ovlivnila město, ale možná právě to rozhodlo o tom, že u Batmana Begins (Christhopera Nolana) bylo město a charaktery postav mnohem více rozvinuty a propracovány než u Burtonova Batmana. V každém případě je z původní série (Batman Returns, Batman Forever a Batman and Robin) nejlepší.

Beverly Hills 90210 (1990) (seriál)

Dnes je to spíše komedie, ale dříve to bylo slutečně skutečně IN.

Lebky (2000)

Cohen - režisér patosů

Útěk z New Yorku (1981)

Další kultovní film Johna Carpentra. který stojí za to skouknout. Potěší skvělí herci ve vedlejších rolí jako Donald Pleasence a Ernest Borgnine

Kaktusový květ (1969)

Po vrcholovém filmu The Odd Couple - Podivný páru, je to další skvělí film Gena Sakse.

Bosé nohy v parku (1967)

Gena Saks zde prokázal svůj režijní talent, ale následujcí film z něj teprve dělá mistra ve svém oburu.

Casino (1995)

Bomba. bomba, bomba. Konec, kdy byly likvidováni mafiáni napříkaz mafiánských bossů s hudbou Risng Sun byl naprosto strhující.

Stefanie (1995) (seriál) odpad!

Zápletky=TRAPNÉ a herecké výkony jsou tak slabé, že je těžké udržet vážnou tvář a právě zapnutý díl stupidního seriálu déle než - li 2 max. 3 minuty.