Dostaň ho tam (2010)

Na niektorých humorných gagoch filmu som sa výborne bavil. Konkrétne mám na mysli scénku s Tomom Feltonom alebo hlava požierajúca ostatné hlavy. Russell Brand má niečo do seba. Začínam sa priklaňať k myšlienke, že ozajstní herci sa rodia len v Anglicku. Viem si živo predstaviť filmovú dvojicu Brand a Cohen = absurdná komédia na jednotku. Teoretický nemám nič proti tomuto filmu, ale dalo sa z toho vyťažiť aj viac, lebo začalo to sľubne, no ku koncu som sa nudil.

Burning Palms (2010)

Po určitej stránke sa mi to páčilo, milujem absurdný humor. Ale čakal som veľa od scenára už keď som videl prvú ukážku, mám rád typy filmov na spôsob Crashu alebo filmy od Iñárritu, kde všetko dáva zmysel až v poslednych piatich minútach filmu, no v tomto prípade nič také neprišlo. V určitých častiach je to dosť nútené sniažiac o nepredvidáteľne konce a to dosť uberá na kvalite. Ale aj tak štyri hviezdičky len vďaka Buyer's Remorse, ktorá to dosť vytiahla a ja som nemohol prestať smiať. Ako epizodný seriál by to mohla byť bomba.

Harry Potter a Relikvie smrti - část 2 (2011)

Ubehol už takmer týždeň od videnia poslednej časti, keď som sa aj ja rozhodol pridať nejaký ten komentár ku Harrymu. Nemôžem hodnotiť len túto jednu časť. To nie je možné. Určite, vzbudila vo mne emócie, nič iné som ani nečakal. Smutný odchod z kina a myšlienky sústredené len na to, že už fakt definitívne skončila určitá podkapitola života teenagerov upiacich z časti aj na živote tohoto mladého čarodejníka. Nebudem hodnotiť daný film ani tie ostatné predchadzajúce. Len vyjadrím aj touto cestou svoje poďakovanie za spríjemnenie mojich dospievajucich dní. Thank you Harry and good luck :)

Voda pro slony (2011)

Samozrejme veci ako perfektný Waltz, dokonalý Pattinson (pre ženskú časť divákov), krásna Witherspoon (pre mužskú časť divákov) len zľahká opomeniem, to každý predsa vie. Čakal som romantickú sračku, ale úprimne bol som zaujato prekvapený. Po jeho pozretí som dostal chuť stať sa aj cirkusovým principálom, ale len takým akým bol Waltz.

Jak nežít svůj život (2007) (seriál)

"To those who've been asking: yes it's true, there will not be a 4th series of How Not To Live Your Life. However, we are doing an hour-long Christmas Special. So you will see a little bit more of Don and co. " Tak to je správa, ktorá mi dneska pokazila dobre začatý deň. 1. seria Výborna, 2.séria Chválitebná , 3.séria Výborna. Don is dickhead, but I love him. Britský humor patrí medzi mojich favoritov, či to je IT CROWD, BLACK BOOKS a teraz sa k tomu pridal How Not To Live Your Life! Čo k tomu ešte dodať? Don a Eddie mi budú chýbať.

Srážka s mimozemšťanem (2011)

Dosť mi to príde ako to také občasné znásiľnovanie humorných scén snažiace sa vytrepať čo najviac už z dosť obkecanej témy, proste NIČ NOVÉ po čom by si človek povedal, tak toto stálo za to. Celé to zachraňuje Rogen v podobe cool mimozemšťana, ktorý nemá problém hocikomu vynadať a konverzácia so Spielbergom o E.Tem ... Pre mňa oficiálne dve hviezdičky ale pridám aj tretiu len kvôli Sigourney Weaver!