Westworld - Dveře (2018) (série)

Jak byla prvni serie dobra, je druha spatna. No dokoukal jsem to, chtel jsem videt, jak to dopadne, ale mnohokrat jsem jen bezradne civel na nesmyslnost deni na obrazovce. Sceny hodne scenaristy putovniho kabaretu a davy ostrilenych vojaku v neprustrelnych vestach s kulometama, zmasakrovany par borcema s koltama, to chce odvahu natocit..

Westworld - Labyrint (2016) (série)

Serial mne nadchl, konec kazdeho dilu me nasral a hned jsem bazil po dalsim. Ovsem casem mi zacly vadit nektere zbytecne dlouhe dialogy i zabery, asi aby to natahli.. Jinak pribeh vcelku promysleny, a ikdyz se dalo predvidat, jakym smerem se bude ubirat, zustaval jsem zvedavy.

Ingress (2018) (seriál)

Ingress jsem hral, ale uz me prestalo honit se s zabima podvodnickama. Taky asi nemam rad anime, pac tohle mne vubec nevzalo. Nesmrtelnej borec kosi profi vojaky s kulasama pistolkou, malej kluk s magickou rukou, ktera funguje jak se scenaristum hodi a holka s kratkou sukynkou, jsou zkratka malo. Jedine, co me nadchlo, byla hudba.

Jeho veličenstvo Minor (2007)

Asi nejsem poeticky typ, nebo co. Jedine, na co se da koukat, je patriarchova dcera.

Armageddon (1998)

Fakt ne. Bez komentáře. Sračka..

Smrtící nymfa (2014)

5 minut mi stačilo k přepnutí. Jedna hvězda za snahu chudého východu natočit film, který není o té jejich válce.

Pravidla podsvětí (2013) odpad!

Fakt nesmyslné déčko z osumdesatych let.. mi mohlo dojít rovnou, že to bude sračka, když tam hraje segal.. Chtěl jsem tu rozepsat pár nesmyslnosti, ale po 15 minutách sledování jich bylo tolik, že bych si palce o displej osoupal..Nebýt toho, že mám v pokoji desnou zimu až mi i kočka zalezla pod peřinu, neužil bych si lautr nic. Takže prostě řečeno, nikdy vice..

Hardcore Henry (2015)

Bylo to tupý. Ale byla to docela sranda.

Dům k pověšení (1988)

Teda nevím z čeho jsou všichni tak na větvi. Za mě jsou to ztracené 2!! hodiny. Jakkoli je film inspirován skutečností, pořád je to plytká sračka bez smyslu, aspoň v roce 2020. Jedna hvězda za snahu.

Dveře dokořán (2006)

Takový obyčejný příběh ze života. Nic svetoborneho, ale docela libilo.